На Рівненщині відбувся конкурс дитячих малюнків

У п’ятницю, 29 листопада, в актовій залі ДП «Рівнестандартметрологія» відбулось нагородження переможців Всеукраїнської виставки - конкурсу дитячого малюнку «Я хочу жити у якісному світі», що проходить під егідою Мінекономрозвитку України.

Цей захід відбувається щорічно вже десятий рік поспіль. На Рівненщині добру традицію проведення конкурсу дитячого малюнку підтримує державне підприємство «Рівнестандартметрологія».

Участь у конкурсі приймали діти віком від 5 до 17 років. Вони відображали свої фантазії на теми номінацій: «Ми архітектори якісного світу», «Я пізнаю якісну продукцію» та «Кращий плакат на споживчу тематику».

Конкурс проходив у два етапи. Спочатку на регіональному рівні конкурсне журі визначало переможців, лауреатів та фіналістів у кожній віковій категорії та номінації. До складу журі входили художники, освітяни, журналісти, експерти з якості. Вони оцінювали малюнки за такими критеріями, як самостійність, актуальність і повнота розкриття теми, рівень володіння технікою виконання, творчий підхід, акуратність роботи і старанність.

 9 малюнків, відібраних на регіональному рівні, продовжили змагання на загальнодержавному етапі та представили Рівненщину на національній виставці в Українському центрі ділового та культурного співробітництва у  Києві під час Європейського тижня якості.

Столичне журі не залишило поза увагою творчі доробки юних художників Рівненщини. Зокрема, 8 –річний рівнянин Владислав Лавренюк за малюнок «Ми - за якісний борщ!» здобув перше місце на загальнодержавному рівні у віковій категорії 5-8 років. За свою перемогу він отримав цінний подарунок – планшет. Також за оригінальну техніку малюнку та влучне розкриття теми спеціальними нагородами було відзначено Гуменюка Євгена та Денисюк Ольгу. Ці діти отримали дипломи та книги від видавництва «Грані -Т». Окрім того, незабаром вийде каталог з малюнками усіх учасників загальнодержавного етапу конкурсу «Я хочу жити у якісному світі».

Голова конкурсного журі Анатолій Камінський розповідає: «Цього року на адресу ДП «Рівнестандартметрологія» надійшло близько 300 малюнків від дітей з різних куточків області. Обрати найкращі роботи було непростим завданням для журі. Адже діти дивували не лише художніми талантами. Вони просто вражали глибиною змісту своїх картин, не дитячим розумінням проблем екології, безпечної та якісної продукції. Конкурс «Я хочу жити у якісному світі» проходить вже десятий рік поспіль. За цей час виросло нове покоління. Перші учасники творчого змагання роблять свої перші кроки у дорослому житті. Тож тепер вони у дійсності, а не на папері «архітектори якісного світу» і від них залежить майбутнє».

Щороку ДП «Рівнестандартметрологія» організовує для учасників конкурсу дитячого малюнку справжнє свято з артистами, веселими клоунами та фокусниками. І обов’язково –подарунками.

Проведення таких конкурсів має важливе значення для дітей, заохочує їх до творчості та стимулює вдумливо обирати продукти споживання, дбайливо ставитися до навколишнього середовища. Про це повідомляє прес-служба ДП «Рівнестандартметрологія».

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.