У Рівному відкриють додаткову групу для дітей з особливими потребами

3 грудня, в Міжнародний день інвалідів, о 10.15 год. відбудеться відкриття додаткової (дев’ятої) групи в ЦПРСА «Пагінець» для дітей з особливими потребами.

Центр ранньої педагогічної реабілітації та соціальної адаптації дітей з особливими потребами «Пагінець» знаходиться за адресою: м. Рівне, вул. О. Теліги, 55. Заклад функціонує з 19.01.2004 року. В Центрі функціонує 8 груп, в яких виховується 111 дітей.

Для відновлення роботи даної групи використані кошти в сумі 126 000 грн. З бюджету міста виділено 70 000 грн. на капітальний ремонт сантехнічного обладнання, системи водопостачання, водовідведення, придбання меблів.

Частковий ремонт даху, заміну вікон, підлоги було проведено за кошти Благодійної організації «Серце дітям України» на суму 46 000 грн.

За підтримки батьківської громадськості було придбано м’який інвентар на суму 10 000 грн.
Всі ремонтні роботи в групі проведено силами працівників закладу та студентами Вищого професійного училища № 1 м. Рівного.

З нагоди відзначення Міжнародного дня інвалідів 3 грудня об 11.00 на базі Рівненського навчально-реабілітаційного центру «Особлива дитина» (вул. 6-а Гвардійська, 3)  відбудеться І фестиваль дитячої творчості «Ти – зірка» для дітей з особливими освітніми потребами.

У номінації «Вокал» беруть участь вихованці НРЦ «Особлива дитина», учні з особливими потребами ЗОШ №4, 13, НВК №2, 19, гуманітарної гімназії, у номінації «Юний художник» - ЗОШ №11, 25, 28, НВК №2, 19, гуманітарної гімназії, вечірньої школи.

Переможці фестивалю отримають дипломи та пам’ятні сувеніри від спонсорів, меценатів. Переможці фестивалю у номінації «Юний художник» отримають право на фотосесію з метою створення спеціального календаря на 2014 рік. Про це повідомляє прес-служба Рівненської міської ради.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.