У Рівному створять Штаб національного спротиву

Сьогодні, 3 грудня, відбудеться прес-конференція щодо створення у Рівному Штабу національного спротиву. Початок: 14.00 (конференц-зала готелю «Мир», вул. Міцкевича 32)

Сьогодні в Україні та на Рівненщині зокрема тривають масові акції протесту, викликані призупиненням євроінтеграційного курсу України й жорстоким розгоном й побиттям студентів, що мирно протестували на Майдані Незалежності у Києві 30 листопада.

Протестувальники виходять на майдани своїх міст, вимагаючи відставки уряду, імпічменту Президента й покарання винних за побиття студентів у Києві.

З метою координації дій протестувальників, а також забезпечення участі активістів у мирних акціях протесту в Києві, у всіх областях створюються штаби національного спротиву. Створений такий штаб і в Рівному.

До складу цього штабу увійшли громадські активісти й представники опозиційних політичних партій.

Представники громадскості, що увійшли до Рівненського штабу національного спротиву поставили собі за мету в першу чергу виконання резолюції народного віче 1 грудня, допомогу в координації та забезпечення усіх протестувальників на майданах, як в області так і майдану в Києві, а також правовий захист активістів, студентів, що беруть участь в акціях протесту.

Штаб національного спротиву функціонує в приміщенні Народного дому, за адресою:

м. Рівне, вул. Симона Петлюри, 1, 1 поверх. Телефон: (0362)69-05-05 – цілодобовий.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.