Рівненську облраду потрібно розпустити, - депутат

Сьогодні, 3 грудня на позачерговій сесії Рівненської облради кожна фракція за п'ять хвилин мала висловити свою позицію щодо ситуації, яка склалась в Україні.

Виступила також делегована людина від Євромайдану та зачитала вимоги Резолюції Народного віче, яку прийняли 1 грудня пікетувальники.

"...Рівненська міська та Рівненська обласна ради повинні провести позачергові сесії, на яких засудити застосування сили до мирних демонстрацій, домагатися відставки Уряду та попередити Віктора Януковича, що віднині будь-який документ, підписаний ним за кордоном, окрім Договорів про Асоціацію з ЄЄ, може бути розцінений як державна зрада; ...

...всі порядні члени провладних партій повинні скласти свої партійні квитки, чим зняти з себе відповідальність за звірства, які чинить правляча верхівка щодо свого народу;...

...ми підтримуємо громадян України, які сьогодні зібралися на столичному майдані в Києві у виконанні спільних вимог:

1. Відставка Президента України Віктора Януковича, як особи, яка повністю відповідальна за безчинства, які творяться владою сьогодні в Україні. Проведення дострокових президентських та парламентських виборів.
2. Відставка Кабінету міністрів України.
3. Покарання винних за звірячі побиття учасників мирних зібрань.
4. Відновлення курсу на євроінтеграцію України....", - йдеться у резолюції.

Це звернення повністю підтримали депутати від ВО "Батьківщина" та ВО "Свобода". Інші депутати наполягають на обговоренні цього питання.

Депутат облради Віктор Кривун заявив: якщо депутати не приймуть резолюцію  - потрібно розпустити депутатський склад.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.