Рівненська обласна рада проігнорували вимоги Євромайдану

Позачергова сесія обласної ради не прийняла жодного рішення. На засіданні майже в повному складі були відстутні "регіонали". В той же час присутні депутати відмовились підтримати резолюцію Народного віче. За відставку уряду та президента проголосували лише депутати від опозиції. 

Варто зауважити, що в сесійній залі зарєструвались лише 42 депутати з 80. В залі майже в повному складі була відсутня фракція Партії регіонів. Не прийшли навіть ті депутати, які живуть і працюють в Рівному. Натомість відповідь тримали депутати від Партії регіонів - голова фракції, та перший заступпник голови Рівненської ОДА Анатолій Юхименко та заступник голови ОДА Світлана Сад.

У підсумку кожна фракція озвучила свою заяву та запропонувала створити спільний проект зверення. Обговорення тривали більше двох годин. Перед депутатами виступив і начальник обласної міліції Василь Лазутко і представники стракуючих студентів.

Зрештою вустами керівника фракції "Батьківщина" Михайла Кириллова опозиція заявила, що підтримає проект зверення, яке зачитали представники студентства. В ньому їдеться про вимогу відставки Уряду та Президента та покрання винних у побитті мирних громадян.

- Ми вже приймали два зверення раніше. І що це дало? Наші вимоги та прохання влада в Києві проігнорувала. Для чого нам зараз робити спільне зверення? Щоб його знову не почули? Ми маємо визначитися з ким ми - з народом чи з тими хто б'є мирних людей? От і все! Хай кожен депутат визначиться і потім несе відповідальність, - наголосив Михайло Кириллов.

Зрештою депутати навіть збирались у перерві. Однак єдності так і не було. Тому всі проекти заяви поставили на голосування по черзі. За заяву "регіоналів" проголосувало 8 депутатів, депутатської групи Рівненщина - 19, підтримали студентську заяву - 24 депутати. Ще одну окрему заяву, стосовно ситуації на Рівненщині озвучив депутат від "Батьківщини" Олег Хомич. Однак, вона набрала лише 18 голосів. 

У підсумку опозиція покинула сесійну залу та приєдналась до мітингувальників. Зараз студенти під стінами ради гучно засуджують бездіяльність депутатів та вимагають їхньої відставки.  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рівненську облраду потрібно розпустити, - депутат

Рівненські студенти скандують: "Геть депутатів!"

На сесії Рівненської облради оголосили перерву

http://Рівненська облрада повністю заблокована пікетувальниками

 

Коментарі

Ну це вже просто по Фрейду. Відсутність будь-якого рішення трактується прихильником влади як правильноадекватнорозумне??? Жесть! Абсолютний когнітивний дисонанс.

Краще спитайте бЕРташа - чого в країні заблокована влада? Ми чекаємо коли до нас прийдуть спецзагони іньшої влади? Чого всі держслужбовці мають такий переляканий вигляд? Може тому що приховують державну зраду? яНУкович збирається повернуться в радяньську україну? Чи може діверсіонно-штурмовий отряд вже знаходиться в адміністрації президента? Ми чекаємо коли приїдуть гості в рівненську область? Тоді скажіть де ви збираєтесь їх переховувати, ми хочемо застрітись з ними обичям до обличчя ... !

А спросите у ровенчан, что может сделать Кирилов явный представитель Путина.Кульчинская даже на сесию горсовета не пришла.Ей все равно приется ли обращение или нет.Простые представители власти одели шкуру опозиций.

Пан бЕРТАШ відкрито САБОТУЄ роботу державного органу - Рівненської областної ради. Це невиконання службових обов'язків.

Правильне, адекватне та розумне рішення!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.