У Рівному святкуватимуть 22 річницю Збройних Сил України

З нагоди святкування 22 річниці Збройних Сил України в місті Рівно відбудеться ряд заходів:

4 грудня

12.30 - 14.30 - Урочистості та святковий концерт підготовлений Національним президентським оркестром, для військовослужбовців військових частин Рівненського гарнізону та членів їх сімей, мешканців міста Ріне.

Захід відбудеться під загальним керівництвом тимчасово виконуючого обов’язки командувача військ оперативного командування "Північ" генерал-лейтенанта Ігоря Колесника за участю керівників органів державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронних органів та інших військових формувань 

5 грудня  

15:00- 18.00 - Проведення офіцерського балу (за участю офіцерів військових частин Рівненського гарнізону та їхніх дружин, представників влади) в міському БК «Хімік».

6 грудня

8.30 - 9.30 - Участь військовослужбовців військових частин та установ Рівненського гарнізону та членів їх сімей у молебні за Збройні Сили України в Храмі Святого Великомученика і Побєдоносця Георгія. (напроти КПП 55 окремого лінійно-вузлового полку зв'язку). 

9.00 - 11.00 -Проведення у 55 окремому лінійно-вузловому полку зв’язку  Дня відкритих дверей із запрошенням представників органів державної влади, місцевого самоврядування, засобів масової інформації, громадськості, батьків військовослужбовців і молоді з оглядом зразків військової техніки та озброєння, ознайомлення з умовами проходження військової служби. 

15.00 - 18.00 - Проведення сержантського балу в міському БК «Хімік» 

22.00 - Святковий феєрверк на честь 22 річниці ЗСУ у місті Рівне

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.