Мітингувальники пригрозили депутатам Рівненської облради

На позачерговій сесії Рівненської облради розгорілась дискусія щодо тексту заяви, яку пропонували на розгляд депутатів. Було запропоновано відразу три варіанти: від мітингувальників, від депутатської групи "Рівненщина" та від Партії регіонів.

Коли дискусія зайшла в глухий кут, до депутатів звернувся один з координаторів рівненського Євромайдану Віталій Примак. Він звернувся до депутатів і нагадав, що всім доведеться відповідати за свої вчинки і рішення.

– У мене складається враження, що люди, які мають мандат в цій залі втратили відчуття реальності. Ми бачимо, що відбувається на вулиці: люди прийшли з конкретними вимогами.

Вчора приходили до Василя Михайловича (Берташа – прим.авт.), щоб почути конкретику. Чи він бере на себе відповідальність за побиття у Києві? Він сказав, що він разом з Президентом і не складе партквиток.

Сьогодні ми прийшли сюди, щоб почути кожного депутата: чи він за наше звернення, чи проти. І хотів би зауважити (не попередити), що прийде час і за кожне рішення, за кожне "за" і "проти" – доведеться відповідати. Відповідати перед тими ж студентами, які виростуть, перед їхніми батьками і дідами,  – сказав один з координаторів рівненського Євромайдану Віталій Примак.

Однак депутати не дослухались і жоден із варіантів заяви не набрав потрібної кількості голосів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рівненська обласна рада проігнорували вимоги Євромайдану
На сесії Рівненської облради оголосили перерву
Рівненську облраду потрібно розпустити, - депутат
Рівненська облрада повністю заблокована пікетувальниками
Більшість регіоналів проігнорували позачергову сесію Рівненської облради
Рівненська облрада проситиме застосувати санкції проти Януковича

Коментарі

Регіонали відмовились прийняти участь в роботі Рівненської облради - це невиконання своїх обов'язків.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.