Рівненський "Беркут" побили за цинізм та садизм

Із достовірних джерел стало відомо, що серед постраждалих у Києві "беркутівців" є рівненські бійці спецпідрозділу. Як повідомили сайту "ВСЕ", їх життю нічого не загрожує.

Тим часом учасник київського Євромайдану повідомив, що рівненських "беркутів" називають "цинічними садистами".

- Коли ми познайомились із іншими учасниками акції і кажемо. що ми з Рівного, відразу всі згадують наших "беркутівців", - розповідає Андрій. - У Києві є і кримський "Беркут" та з інших регіонів, але "прославилися" саме наші.

Нагадаємо, що бійці "Беркуту" були направлені до Києва, про це повідомив головний міліціонер області Василь Лазутко:

- Частину спецпідрозділу "Беркут" згідно вимог службової телеграми щодо забезпечення громадського порядку у Києві ми відрядили до столиці. Повірте, мені так само як і всім, прикро, що люди та мої підлеглі можуть наразитись на дії провокаторів та постраждати. Головне для нас – це безпека громадян. Міліція поза політикою, а тому ми діємо в рамках Закону. Адже саме ця норма в Європі є пріоритетною, – зазначив у своєму зверненні начальник УМВС Василь Лазутко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рівненський "Беркут" в Києві, - УМВС 

Рівненський "Беркут" бив депутата Корецької райради

Ключові слова: 

Коментарі

Цинічний садизм - це ось такі коментарі.

А мирних людей беркутівці захищають. Ціною свого життя і здоров'я.
І у Рівному, і в Києві.

Багато свідчень? Можна приклади?

ЗВЕРНЕННЯ
Рівненської обласної організації Асоціації ветеранів
УМВС України в Рівненській області, громадських
організацій Рівненської області до громадськості та
правоохоронців

Ми вкрай занепокоєні ситуацією, яка склалася сьогодні в Україні. Ряд подій призвів до різкого падіння довіри населення до міліції. Хто винний у тому, що постраждали люди на майдані у Києві і хто не забезпечив учасників мирних мітингів від присутності радикально настроєних громадян - визначить Закон.
Адже, як говорить Святе писання: «Не судіть, щоб і вас не судили, бо яким судом судити будете, таким же осудять і вас, і якою мірою будете міряти, такою відміряють вам».
Тому закликаємо всіх припинити будь-які спекуляції на цій темі. Міліція була і буде поза політикою. У даний час її основним завданням є недопущення порушень громадського порядку та безпеки громадян, які беруть участь у велелюдних заходах та акціях.
Однак, кожен учасник таких акцій не повинен піддаватися на провокації зацікавлених у безладді осіб та поводити себе мирно і толерантно.
Ми запевняємо, що міліція Рівненщини добре розуміє, що громадяни мають право мирно висловлювати свої думки та збиратися на мирні заходи, знає, як чітко відокремити провокаторів від мирних людей і не застосовує сили щодо осіб, які відстоюють свої права без порушень закону.
Проте, формуючи власну точку зору потрібно багатогранно оцінювати ситуацію. Однобокі та заангажовані повідомлення окремих засобів масових інформацій не завжди підтверджують істину.
Спираючись на власний досвід, ми пенсіонери і ветерани міліції впевнені, що бійці Рівненського спецпідрозділу «Беркут», які зараз несуть нелегку службу в м. Києві, були і залишаються вірними службовому обов’язку, Присязі працівника органів внутрішніх справ України та справжніми професіоналами.
Знаючи особисто більшість співробітників міліції області, заявляємо про їх відданість Закону та непорушність з їх боку загальнолюдських принципів.
На Рівненщині живуть віруючі та законослухняні люди, тому безпідставні заяви окремих осіб про начебто жорстокість Рівненських «беркутівців» розглядаємо як наклеп і намагання скомпрометувати їх.
Ми звертаємось до наших працівників спецпідрозділу «Беркут» Вам необхідно з честю та гідністю пройти цей нелегкий шлях випробувань.
Будьте гідними високого звання працівника міліції, мудрими та виваженими у своїх діях.
Ми щиро віримо в торжество справедливості тому і закликаємо всіх до дотримання Закону.

ВОНИ НЕЛЮДИ. І тому багато свідчень.

А ХЛОПЦІ З БЕРКУТУ НЕ ЛЮДИ НА НИХ МОЖНА ПЛЮВАТИ, КИДАТИ БУТИЛКИ ПІДПАЛЕНІ, БИТИ, БАЛОНЧИКАМИ БРИЗГАТИ І ТАК ДАЛІ???????? ВОНИ Ж ТАКОЖ МАЮТЬ БАТЬКІВ ДІТОК І ДРУЖИН! (І Я ДУМАЮ, ЩО НЕ В ОДНОЇ МАТЕРІ СЕРЦЕ БОЛИТЬ, ДИВЛЯЧИСЬ НА ЗНУЩАННЯ НАД НИМИ) ПРОТЕ ВОНИ СТОЯТЬ АБИ ЗАБЕЗПЕЧИТИ ПОРЯДОК В КРАЇНІ. ЧИ МОЖЛИВО ДЛЯ ВАС ПАНЕ ЛІКАРЮ, ТО НОРМАЛЬНО???? ТАК СКАЗАТИ "ПО-ЄРОПЕЙСЬКИ"?????

ви ж писали, шо їх в понеділок, 2 грудня, в Київ відправили. як вже тих рівненських беркутівців весь майдан знати може за один день?))) ну шо ви за бред несете? скільки вам платять, шо ви опускаєтесь до рівня придурків?

На рахунок таких беркутівців, які дозволяють собі подібне з мирними людьми. Потрібно їх пофамільно озвучити людям і зробити так, щоб їм приходилось ховатись від сусідів, щоб позор заставляв їхніх дітей, жінок, батьків бігати як щурам тільки у вечірній час. Щоб поки вони проходили по вулицях з них людське харкотиння струмками стікало. Потрібно так виловлювати їх косяки в роботі, щоб їх свої ж вигнали з роботи. Гроші проїдяться, а позор залишиться. Хочеться на них подивитись без зброї без ксіви і без можливості визвати підмогу.

А люди вже втомилися від несправедливості, бюрократії та обдирства, тому і готові йти на такі вчинки!!!!!!!!!

Три рычага лжи или почему тролли беснуються!

Пане Романе!!!! Назвати генерала "Брехуном", це сейозна справа!!! Та попри все те, що Ви написали брехун тут точно Ви!!!!! На той момент Рівненський Беркут знаходився на місті. Поїхав на Київ лише наступного дня!!! І на скільки мені відомо, то радник генерала цю інфу повідомляла, до того ж Вона повідомила, що Беркут там для того аби забезпечити охорону громадського порядку А Ви, би мали показувати приклад для того молодого покоління, котре вводите в оману. А не ходити і провокувати цих дітей на такі вчинки. Я ДУМАЮ ЛЮДИ КОТРІ ПОБАЧАТЬ ЦЕ ВІДЕО ЗРОЗУМІЮТЬ, ХТО ТУТ БРЕХУН, А ХТО ГОВОРИТЬ ПРАВДУ!!!
http://video.obozrevatel.com/raznoe/15647-v-seti-poyavilos-video-aktivis...

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.