Голова Рівненської ОДА Берташ розповів як хоче в Європейський Союз

Голова Рівненської обласної адміністрації Василь Берташ висловив свою позицію з приводу заяви, яку так і не вдалося ухвалити на позачерговій сесії облради сьогодні, 3 грудня.

За словами очільника області необхідно конструктивно попрацювати, а це: створити координаційну раду, і що треба із заяви викреслити… Далі пряма мова без правок:

- Сьогодні всі гарно висловлювалися. Хто емоційно... Але ми всі переживаємо сьогодні за Україну, за цих людей, які проживають. І хочемо, щоби була стабільна ситуація, але потрібно пристосовуватися один до одного. Є сьогодні Майдан, але це діти. Сьогодні більшість депутатів розповідали, що є компетенція Президента, які компетенції Уряду, які функціональні обов’язки. Сьогодні Президент, як ніхто зробив за ці терміни, щоби ми наблизилися до Євросоюзу. Щоб Угода була підписана. Я пам’ятаю Майдан 2004 року. Я тут був також, я був депутатом. Як було дуже багато думок, що ми будемо жити по-європейські, ми будемо мати пенсії. Чотири роки, вибачте, тільки один одного сварили. І які були стосунки між виконавчою гілкою влади, законодавчою? Ми це все бачили. Сьогодні не треба нам розказувати, що хтось щось не те робить. Ми сьогодні депутати і представляємо свої округи. Я також на своєму окрузі і спілкуюся зі своїми виборцями і знаю, що люди кажуть.

Я хочу, щоб ми сьогодні конструктивно попрацювали, зробили координаційну раду з кожної фракції по одному чоловіку і що треба викреслили, і далі пішли. Що сьогодні хочуть студенти? Вони хочуть Європейський Союз. Ми всі хочемо Європейський Союз. Вони хочуть, щоб покарали винних? Ми також хочемо, щоб покарали винних. Все. Оце два питання основних. А уряд… Ми допишемо Президенту, щоби сьогодні… Хай зробить Президент оцінку уряду. Дякую".

Ключові слова: 

Коментарі

Пан бЕРТАШ боягуз та маріонетка. Сліпий політик який не бачить реальність. Де план дій від президента, де ваш план дій пан бЕРТАШ? Вже навіть експрезиденти об'єднались та розтлумачили ситуацію. Залиште посаду добровільно!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.