Рівненський суд зобов'язав "Ліон" знести літній майданчик

Господарський суд Рівненської області задовольнив позовну заяву прокуратури міста Рівне і зобов’язав ТзОВ "Ліоніс" звільнити самовільно захоплену ділянку на території парку культури та відпочинку ім. Т. Шевченка, нормативно-грошова оцінка якої — понад 500 тисяч гривень.

18 жовтня 2013 року прокуратура міста Рівне звернулася до Господарського суду Рівненської області з позовною заявою в особі Рівненської міської ради у зв’язку з самовільним зайняттям ТзОВ "Ліоніс" земельної ділянки загальною площею 0,05 га, яка знаходиться в санітарно-захисній зоні інженерно-технічних комунікацій і перебуває в постійному користуванні державного комунального підприємства "Міське об’єднання парків культури та відпочинку м. Рівного".

— 27 листопада суд задовольнив вимоги, пред’явлені міською прокуратурою в позовній заяві, та зобов’язав товариство звільнити вказану територію шляхом знесення літнього майданчика і приведення її у придатний для використання стан, — повідомив прокурор міста Андрій Джус.

Завдяки прокурорському реагуванню державному комунальному підприємству та громаді повернуто право на задоволення культурних запитів, естетичного виховання, організації відпочинку і дозвілля.

Перевірки дотримання земельного законодавства на території Рівного тривають. Про це повідомляє прес-служба прокуратури  м.Рівне 

Читайте також:

У Рівному ресторан «ЛІОН» за захоплення паркової землі оштрафували на… 100$ 

У Рівному скандальний "Ліон" руйнуватимуть, а парк "обезголовили"

Рівняни очистять парк від майна ресторану «Ліон»

Рівняни влаштували пікнік у скандальному ресторані "ЛІОН"

У скандальному ресторані «Ліон» відбулася бійка

Хто "замовив" рівненський ресторан "Ліон"?

Рівненський активіст зізнався хто його "замовив" для участі в тиску на ресторан "Ліон"

Власники рівненського ресторану "Ліон" прибрали меблі із захопленої землі

У Рівному проти дирекції скандального ресторану порушили кримінальну справу

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.