Директор рівненської фірми, яка ремонтувала заклади освіти отримав строк

Директор одного з рівненських приватних багатогалузевих підприємств, яке спеціалізується на проведенні будівельно-ремонтних робіт (їх замовниками здебільшого були заклади освіти й культури в обласному центрі, в м. Дубно й Дубенському районі), вирішив покращити власний матеріальний стан. Чоловік, зловживаючи службовим становищем, упродовж двох років підробляв акти виконаних робіт, вносив завідомо неправдиві відомості щодо розміру відрахувань до Пенсійного фонду України. Все було добре до першої перевірки, у ході якої були виявленні порушення в діяльності приватного підприємства.

За вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст. 191 (розтрата чужого майна, вчинена повторно) та ч.1 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України чоловіка визнано винним, йому призначено судом покарання у виді позбавлення волі строком на 5 років. Суд звільнив засудженого від відбування основного покарання з випробуванням, встановивши йому іспитовий строк 3 роки.

Також його позбавлено права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій.

Прокуратурою міста в інтересах Управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради та Управління капітального будівництва Рівненської облдержадміністрації було пред’явлено цивільні позови. Суд зобов’язав чоловіка відшкодувати потерпілим понад 40 тисяч гривень, - повідомив старший прокурор прокуратури м.Рівне Олег Костюк.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.