Рівненська влада організувала свято для людей з особливими потребами

Вчора, 3 грудня на Рівненщині відзначили Міжнародний день інвалідів. Саме для них міська влада організувала свято в "Інваспоті", - розповідає прес-служба Рівненської ОДА.

 - Сьогодні в усьому світі відзначають міжнародний день інвалідів. Ми запросили на  урочистості людей із обмеженими фізичними можливостями, які не лишень займаються спортом, а й ведуть активне громадське життя. Таких налічується більше півсотні. Це і Наталія Колесова, яка танцює на інвалідному візку та очолює громадську організацію, і Тетяна Кривко, яка є головою обласної організації УТОГ та грає в настільний теніс, і голова міської організації інвалідів із порушенням опроно-рухового апарату Петро Буткевич, який також займається цим видом спорту, - пояснив директор КЗ "Регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт"" Віктор Кучер.

Тим часом мешканців Рівненщини, які мають інвалідність, але попри це займають активну суспільну позицію, привітав начальник управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації Іван Власик, а також представники міської влади.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.