На джазовому фестивалі збиратимуть гроші на Євромайдан

Організатори фестивалю Jazz Bez повідомили про солідарність з учасниками Євромайдану та скасовують платний вхід на всі концерти. Також під час концертів фестивалю будь-хто зможе пожертвувати кошти на Євромайдан, - повідомляє сайт varianty.net посилаючись на слова МО "Дзиґа".

У першу чергу вільні місця надаватимуться студентам. Студенти можуть приходити за півгодини до початку концертів та  отримати квитки від волонтерів.

Більшість музикантів, незважаючи на ситуацію в країні, вирішили приїхати на фестиваль виступити, а свої гонорари передати на потреби Євромайдану.

Під час виступів буде проведено збір коштів для потреб «Євромайдану». Кошти будуть передані студентам.

- Для середовища фестивалю принциповим є відстоювання громадянських свобод.  Найважливішим для цього є поява нового покоління: освіченого, самодостатнього і відповідального. Власне, для нього ми щороку і робимо наш фестиваль,  –  йдеться у повідомленні організаторів ДжазБезу.

Нагадаємо, сьогодні у Львові розпочинається тринадцятий Jazz Bez, акції фестивалю також відбудуться і в інших містах. Зокрема, вперше до джазової федерації приєднаються Мостиська. 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.