Рівненських військових привітали із 22 річницею Збройних Сил України

2 грудня, у Рівненському обласному академічному музично-драматичному театрі відбулися урочистості з нагоди святкування 22-ї річниці Збройних Сил України під загальним керівництвом тимчасово виконуючого обов’язки командувача військ оперативного командування "Північ" генерал-лейтенанта Ігоря Колесника.

В заході взяли участь голова Рівненської обласної адміністрації Василь Берташ, перший заступник голови Рівненської обласної ради Михайло Кривко, Рівненський міський голова Володимир Хомко,президент Рівненської торгово-промислової палати Микола Ярощук,керівництво правоохоронних органів та інших військових формувань, військовослужбовці Рівненського гарнізону їх рідні та близькі, а також ветерани військових частин.

Вітаючи військових з професійним святом, тимчасово виконуючий обов’язки командувача військ оперативного командування "Північ" генерал-лейтенант Ігор Колесник зазначив, що Збройні Сили України пройшли складний шлях становлення та реформування. Зміни, що відбуваються, мають системний характер і охоплюють широке коло питань, пов’язаних з удосконаленням системи управління та підготовки військ, забезпечення їх мобільності і боєздатності. Саме на колектив потужного міжвидового угрупування військ оперативного командування «Північ» з гордістю і честю покладено важливі завдання державної ваги, томумісто Рівне стає важливим військово-політичним центром України.

– Дякую всім за забезпечення високої бойової готовності, відповідальність, витримку, удосконалення своїх професійних якостей та вірність військовому обов’язку, – сказав Ігор Іванович.

З нагоди свята на відбувся концерт за участю Національного президентського оркестру, військових оркестрів оперативного командування "Північ"та підпорядкованих військових частин, а також творчих колективів Рівненщини.

В рамках святкування 22-ї річниці Збройних Сил України за участю військовослужбовців гарнізону в Рівному відбудуться ціла низка святкових заходів. Зокрема офіцерський та сержантський бал в яких візьмуть участь кращі офіцери, сержанти та їх половинки, вже традиційний молебень за Збройні Сили України в Храмі Святого Великомученика і Побєдоносця Георгія. Також на території 55 окремого лінійно-вузлового полку зв’язку сплановано Дні відкритих дверей дляшколярі та студенти міста Рівне зможуть ознайомитися з військовою історією та традиціями, зразками військової техніки та озброєння, побачити умови проходження військової служби.

Окрім цьогоз нагоди 22 річниці Збройних Сил України у місті Рівне відбудеться святковий феєрверк.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.