У Рівному гурт "Brio" влаштував джаз на цимбалах. ВІДЕО

Вчора, 4 грудня у Рівненському МПК "Текстильний відбувся концерт тернопільського акустичного гурту "Brio". Протягом двох годин музиканти розважали публіку циганськими, українськими, угорськими та іншими піснями. Більшість із них звучали у джазовій обробці.

Під час концерту учасники гурту "Brio" розповіли, що їхній колектив зазнав незначних змін. До складу п’ятьох чоловіків-музикантів приєдналася шоста учасниця – солістка Катерина Іванчук. Тому на концерті звучала не лише музика, а й пісні. Це були українські народні пісні в джазовій обробці. Серед них — “Гиля, гуси”, “Сумна я була” та інші.

Окрім того, "Brio" виконали безліч джазових англійських та французьких стандартних композиції. Такі відомі і близькі публіці композиції розігріли зал. Музиканти влаштувати рівнянам справді веселий та яскравий вечір.

Довідка:

Тернопільський джаз-фольк-гурт "Brio" утворили п’ятеро молодих музикантів у травні 2009 року. Познайомилися його учасники під час навчання у Львівській консерваторії. Стиль гурту – сучасний джазовий фольк. Грають на п’яти різних музичних інструментах.

Склад гурту:

Тарас Видиш - скрипка

Ігор Брухаль - цимбали

Сергій Карп'юк - фортепіано

Андрій Собашко - контрабас

Назар Видиш - гітара

Катерина Іванчук – вокал

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.