Рівненські студенти розповіли, як працюють чиновники міста

Вчора, 4 грудня найуспішніші студенти третіх-п'ятих курсів рівненських ВУЗів один робочий день працювали з керівництвом міста, начальниками управлінь та відділів виконавчого комітету Рівненської міськради. Акцію "День з керманичами міста" уже черговий раз проводять з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Акція "День з керманичем міста" у Рівному стала уже традиційним заходом. Щороку за місце біля очільників органів місцевого самоврядування змагається кілька сотень рівненських студентів. Цього року бажаючих працювати разом із чиновниками було набагато більше аніж минулоріч, проте після очних співбесід відібрали тільки 24 студента. Вони і стали на один день помічниками й учнями чиновників міста. Останні в свою чергу по-різному відгукують про своїх підопічних:

- Мій дублер був супер, - зазначив у своїй привітальній промові міський голова Володимир Хомко. - Цьогоріч студентка Оля дублювала роботу очільника міської ради, з нею ми вчора відвідали багато заходів, зокрема ми мали зустрічі із інвалідами, залізничниками та військовими. Надіюсь їй сподобалась роль керуючого міста та вона зрозуміла усю відповідальність його роботи.

В той же час, заступник міського голови Рівного Галина Кульчинська зазначила, що її дублер була нахабною:

- Вона у хорошому розумінні слова була нахабненькою. Спочатку я попросила Надю (так було звати студентку - дублерку, прим. автора) просто спостерігати та не втручатися у справи. Але вона ніколи не спостерігала, а завжди втручалася у будь-яке обговорення, як повноцінний член команди. Слід зазначити, що попередні стажори так себе не вели.

- Коли я просила дозволу внести свою пропозицію, мені дозволяли, - перебиваючи заступника міського голови, захищається студнтка.

- Та не дуже тобі дозволяли, - відповіла Галина Кульчинська. - Але така твоя наполегливість, драйвовість та небайдужість стануть тобі у пригоді у твоєму майбутньому житті.

На фото: дублер  Галини Кульчинської розповідає про свої враження із акції

Під час прес-конференції студенти розповіли, що одного дня замало, щоб вникнути в усі тонкощі державної служби. Але із іншої сторони - достатньо, щоб зруйнувати стереотип про статус служби як "паперової роботи". 

На згадку усім учасникам акції подарували сертифікати, що засвідчують їх внесок у розвиток міста.

Коментарі

Якість фото... Ви в якому столітті живете, панове-журналісти ?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.