Військові отримали подарунки та подяки від Рівненської облдержадміністрації

В облмуздрамтеатрі вчора, 4 грудня відбулись урочистості до Дня Збройних Сил України. Для рівненських військових він особливий тим, що це перше професійне свято, яке вони відзначають після реформування. І вже не як 13 Армійський корпус, а оперативне командування «Північ», до складу якого входить понад 70 військових частин, з’єднань та установ всіх видів Збройних Сил України.

Привітав рівненських військових і голова облдержадміністрації Василь Берташ. Він подякував їм за продовження славних традицій ветеранів, які виборювали мир для нашого краю. А також побажав армійцям і надалі залишатися взірцем для підростаючого покоління задля їх виховання у славних патріотичних традиціях. Адже військовослужбовці оперативного командування «Північ» виконують відповідальні та складні миротворчі завдання, забезпечують обороноздатність нашої держави, додав Василь Берташ.

Окрім привітань найкращі рівненські військові отримали ще й подарунки, грамоти та подяки облдержадміністрації. Завершенням святкування став концерт Національного президентського оркестру, - повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.