У Рівному на майдані затримали озброєних провокаторів

На Євромайдані у Рівному міліціонери затримали трьох чоловіків у яких виявили: пістолет, ніж та газовий балончик. Обшук проводили на очах в учасників страйку.

 

 

 

 

 

Заворушення у центрів Рівного розпочалось тоді, коли між одною із учасниць Євромайдану та невідомим чоловіком виник словесний конфлікт. За словами рівнянки, чоловік почав їй погрожувати коли вона звернула увагу на листівки з провокативним змістом.

- Я підійшла до нього і запитала навіщо вони їх розповсюджують. Чоловік почав погрожувати мені. Він сказав, що у нього із собою пістолет і він стрілятиме, - розповіла дівчина. - Коли у мене від цих слів почалась істерика, це побачив інший чоловік і став на мій захист.

Після цього на майдан Незалежності прийшли працівники міліції. Вони виявили, що у пістолеті на вісім патронів, в барабані є сім набоїв.

Найбільша суперечка виникла довкола причетності до події рівнянина Олександра Балдича. Дехто з присутніх на майдані стверджував, що газовий балончик йому підкинув чоловік, який заступився за злякану жінку і вимагати, аби він показав вміст своїх кишень, бо там нібито також є зброя чи газовий балончик. Все, що чоловік у присутності міліції вийняв із кишень це мобільний, паспорт, цигарки. Його посадили у патрульну машину для дачі показів. Чоловіків у яких знайшли газовий балончик та пістолет, правоохоронці тримали під руки на вулиці, доки слідчі збирали докази та свідчення.

Ось текст листівок, які розповсюджували на майдані:

"В нашій з тобою Батьківщині править режим внутрішньох окупації. Нині він і його лідер Янукович, намагаються віддати наші, й без того скромні економіку і суверенність Кремлеві. Нас з тобою це обурює.

Ми українські націоналісти, учасники - "Правого сектору" заявляємо, що єдиний спосіб зміни ситуації в країні на краще - Українська національна революція! Зрозумій, що нічого не змічерез участь на концертах на Майдані.

Не будь наївним. Так завана опозиція не хоче змінювати несправедливу систему влади, а лише людей влади. Вона обзиває хлопців із "Правого сектору" - провокаторами? Хоч насправді ми націоналісти-революціонери, бажаємо захистити нашу Україну від тієї безлічі ворогів, що тримають її в своїх лещатах.

Ми на Майдані для того, щоб відстояти твою честь як Українця.  

Маски нам потрібні, щоби уникнути репресії режимувнутрішньої окупації самим і захистити від них родини.Ми мужні та безкомпромісні в нашій боротьбі за народ і країну!"

Пістолет знайдений в невідомого чоловіка на Євромайдані
Працівники міліції тримають Олександра Балдича
Міліціонер ховає пістолет у пакет для доказів
Чоловік, який заступився за рівнянку і став підозрюваним у провокації
Речі, які вийняв зі своїх кишень затриманий
Чоловік, у якого знайшли пістолет

Коментарі

Краще до хахльова, він он які лайкі для журналістів все роздає)))))

Молодець, йди Губанов тобі видасть "лайк"

Люди добрі ідіть на майдан, Заробляйте гроші. Це американські гроші. А ти влада зроби все щоб вони побільше заробили і не постраждали.

Під дією СТРАХУ богато людей втрачає розум.

Слава Україні!
Провокаторам Слава!

В Балдича не було цигарок, він же не палить!

А що з ними робить Мовчан?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.