Працівники рівненської СБУ подарували дітям подарунки

3 грудня до вихованців "Костопільської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІ ступенів", де навчаються 125 дітей з особливими потребами, традиційно завітали начальники з Управління СБ України в Рівненській області.

Вже не один рік співробітники Служби безпеки України підтримують тісні зв’язки з Костопільською спецшколою. За ці роки керівники Управління СБУ в Рівненській області стали в школі-інтернаті постійними й бажаними гостями.

За словами директора школи Євгена Бабич співробітників СБУ давно можна вважати "почесними батьками" вихованців інтернату: 

- Жоден захід не проходить без їхньої участі, жодна проблема навчального закладу не залишається поза їхньої увагою. Співробітники спецслужби постійно допомагають діткам з особливими потребами вирішувати побутові питання, регулярно навідуються з подарунками. З року в рік співробітники СБУ знаходять можливість опікуватися тими, хто має в цьому найбільшу потребу – це діти з обмеженими фізичними можливостями. Благодійники сподіваються, що їхня підтримка дозволить дітям краще адаптуватися у сучасному світі, обрати свій життєвий шлях, проявити творчі здібності.

Цього разу співробітники спецслужби привезли вихованцям інтернату іграшки, спортивний інвентар та книги. Утім, найдорожче, що можуть дати цим дітям люди в погонах, - це впевненість у тому, що суспільство пам’ятає та дбає про них, і в майбутньому вони знайдуть у ньому своє місце, повідомляє прес-група УСБУ в Рівненській області

Коментарі

Грехи замаливают в церкви, а СБУ - це СЛУЖБА БЕЗПЕКИ УКРАІНИ! До роботи панове, громадян Украіни дубасять дубінками на майдані незалежності!

Молодці. Це значно краще, як впорядкувати могилки "безневинно убієнним" НКВДистам, що катували дубенчан.

Цікаве зауваження, це ж можна примінити і до МВС та інших бюджетних структур, а зарплати іншим бюджетникам виплатити не має чим!?

Ну от скажіть, звідки у неприбуткової, державної структури подарунки? Смішно, бюджетна організація дарує бюджетній організації!.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.