У рівненському коледжі студентам дозволили страйкувати після занять

Сьогодні у Рівненському економіко-технологічному коледжі при НУВГП відбулась студентська рада на якій директор Віталій Станкевич спростував інформацію щодо "пресування" студентів, які беруть участь у студентських страйках.

- Сказали, що в нас у навчальному закладі немає свободи, що я залякую або утискаю. Напружена ситуація, кожна сторона закликає до того щоб уникати провокацій, а тому відвертість, чесність допоможе вирішити ці питання, - зауважив керівник навчального закладу.

Студенти, які є активними учасниками Євромайдану зібрали підписи та передали заяву до директора від імені студентів, в якій вони заявляють про свою підтримку Центрального Штабу національного спротиву в місті Київ та Координаційною радою Штабу національного спротиву в місті. 

"Вимагаємо розслідування фактів побиття громадян України в Києві на мирних демонстраціях з 30 листопада по 2 грудня включно а також покарання винних у неправомірних діях спецпідрозділу МВС "Беркут"

- Відставки Уряду

- Імпічменту президента

- Вимагаємо гарантувати нам право на освіту та безпеку від утисків у стінах навчального закладу та поза його межами. У зв’язку зі своєю громадською позицією відмовляємося відвідувати аудиторні заняття та здавати сесію до виконання вищеперерахованих вимог", - йдеться у зверненні.

Активні учасники Євромайдану Олена та Дмитро висловили свою позицію щодо участі в страйках:

- Від 2 грудня ми вступили в координаційну раду студентів, ми виступаємо проти утисків, проти побиття студентів. Ми зібрали підписи та хотіли передати заяву, але їх не прийняли в адміністрації, - сказала студентка Рівненського економіко-технологічного коледжу Олена Скібицька.

Віталій Станкевич пояснив, що його справді не було на місці. Він прийняв підписи студентів разом із заявою та запевнив, що ніяких утисків в університеті немає. А ще керівництво цікавить: коли студент-активіст Дмитро, який входить у число координаційної ради, востаннє був на парах. Керівництво також повідомило що Дмитро не з’являвся на парах близько чотирьох тижнів і пропустив 156 годин занять.

- Мені образливо було чути, що в нас в коледжі немає свободи, що я когось утискаю. Я всім студентам заявив: "На майдан – після пар". В чому мене звинувачують? Період, коли студенти закінчують заняття о 14:30 і за 10 хвилин моужть дійти до майдану, бути там і висловити свою громадську позицію - цього часу замало?- звернувся до студентів Віталій Станкевич.

Також Віталій Станкевич звернувся до Дмитра:

- З метою уникнення конфронтації, раджу не висловлюватись стосовно утисків і можливих неприємностей під час складання сесії, це буде просто непорядно з Вашого боку. Інші учасники Євромайдану не мають таких проблем з навчанням. До всього треба йти цивілізованим і нормальним шляхом.

Разом із тим, студенти Рівного продовжують страйкувати. Сьогодні, як і кілька днів поспіль вони перебуватимуть на Євромайдані у центрі міста та закликатимуть рівнян приєднуватись до акцій протестів.

Коментарі

Пресування це мягко сказано, от би приховані камери було поставити тільки так щоб ніхто не знав, от тоді всі побачили еалії студ життя та роботи цього регіонала

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.