Рівненського свободівця утримують в Лук'янівському СІЗО

Зарештованого депутата Корецької районної ради Олександра Солоненка утримують в Лук'янівському СІЗО міста Києва. Там його відвідали депутат Рівненської облради Олексій Бучинський та член Рівненського міськвиконкому Андрій Бортнік. Він і повідомив про це в соцмережі.

"Сьогодні з Олексієм Бучинським передали передачу від Олега Осуховського та рівненських свободівців для політв"язня Олександра Солоненка, який був затриманий на Євромайдані в Києві рівненським "Беркутом". Олександра взяли під арешт на 2 місяці "завдяки" брехливим показам рівненських беркутівців. Він знаходиться в Лук"янівському СІЗО на Дегтярівській 13. Атмосфера цього закладу справляє гнітюче враження. Особливо запам"ятався вертухай на вході, який спілкується тільки за допомогою трьох фраз: Открыть дверь! Паспорт! та Закрыть дверь! і на будь-яке питання відповідає однією з цих фраз. Свободівці будуть всіляко підтримувати Олександра та його родину. САШКО ТРИМАЙСЯ, МИ З ТОБОЮ!" - написав у спільності "Рівненщина політична Андрій Бортнік.

Нагадаємо, що свободівця Олександра Солоненка затримали бійці спецпідрозділу "Беркут" під час акцій протесту у Києві, в неділю 1 грудня. Пізніше, рішенням суду йому було присуджено 60 діб арешту.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.