У Рівному оголосили загальноміський страйк

Рівнерада ухвалила зверення про заклик до загального страйку. Тепер місто приєдналось до низки українських міст, де огоголошено про міські страйки. За таке рішення проголосувало 30 депутатів. 

Депутат Рівнеради Олександр Нестерук від імені Комітету національного спротиву зачитав зверення про проведення у місті страйку. 

Он лайн трансляція сесії. 

Депутати Рівнеради усі підприємства та організації міста закликають оголосити страйк, створити комітети та не перешкоджати мирним протестам. "Рівняни - до стайку!", - йдеться у зверенні.

Крім того депутати закликають правоохоронні органи не вдаватись до придушення мирних демонстрацій та не виконувати злочинні накази.

Крім того депутати закликали директорів та ректорів вищих навчальних закладів не застосовувати штрафні санкції проти страйкуючих студентів. 

Також Рівненська рада вирішила підняти над майданом Незалежності у Рівному прапор Євросоюзу. Як зауважив міський голова Рівного Володимир Хомко, жодних перепон такій ініціативі немає. Однак депутати обговорили можливість на яких флагштоках можна повісити прапор. У підсумку вирішили - підняти прапори Європи на тимчасових флагштоках, де раніше піднімали  прапори іноземних держав. міський голова не заперечує, щоб прапопів Євросоюзу було навіть 10.

Ключові слова: 

Коментарі

Страйк необхідний. Він змінює моральний статус території на користь страйкуючих. Необхідно щоб своє відношення до вимог страйку проголосили усі міські, районні, сільські ради. В такому випадку думкою купленої обласної ради можна знехтувати.
Обов'язково необхідно зафіксувати вимогу страйку не тільки переобрання Президента та відставку Уряду, але й про переобрання Верховної ради.
Підкреслюю, що проти переобрання Верховної ради виступатимуть деякі представники "Батьківщини" (штрейбрехери). Тому цей пункт потребує особливої уваги зі сторони "Свободи" та "Удару" по відношенню до представників "Батьківщини".
Страйк зхищає страйкуючих від спроб кулуарних домовленостей. А виконання вимог з перевиборами - є найкоротший шлях до відновлення стабільності і справедливості.
Статус страйку дозволяє активно проводити дружню підтримку вимог сусідніх страйкуючих регіонів і надзвичайно посилює тиск народу на владу.

Журналісти, підскажіть, а сама опозиція страйкує чи ні? Підприємства цих депутатів стоять чи працюють? Цікаве було б розслідування

"огоголошено" - огогооооо егееггей!))

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.