Відео ДТП з рівнянами, від якої відхрестилась ДАІ

Член Рівненського міськвиконкому Андрій Бортнік у групі "Рівненщина політична" в соцмережі Facebook розмістив відео ДТП, якого за версією ДАІ не було.

"Склалося враження, що ДТП було організовано з метою якнайдовшого затримання протестувальників на трасі. Про це свідчить два моменти:1. Відеокамери в момент ДТП "зависли" і не було зафіксовано момент ДТП. 2. Даїшник (один!), який прибув, навмисно затягував час при оформленні протоколів та схем огляду і таким чином протестувальники близько півтори години "маринувались" на трасі. Тільки після втручання активіста "Дорожнього контролю" Андрія Дзиндзі даїшник моментально прискорив процес документування і за 10 хвилин все оформив, а до цього годину сидів у службовому авто і з кимось "консультувався" по телефону. Висновки робіть самі", - написав коментар до розміщеного відео Андрій Бортнік.

Як раніше повідомляв сайт "ВСЕ", 5 грудня вранці автобус з протестувальниками з Рівного, які їхали на Євромайдан в Київ потрапив в ДТП. А вже після обіду вчорашнього дня ДАІ спростувала інформацію про ДТП автобусу з протестувальниками.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.