У "Відкритий світ" взяли 13 шкіл з Рівненщини

У четвер, 5 грудня, відбулось оголошення переможців конкурсу «2000 шкіл» ІІ етапу Національного проекту «Відкритий світ»

Зокрема, серед переможців конкурсу 13 шкіл з Рівненської області. Ще 35 шкіл області отримали можливість до 12 грудня надіслати документи, яких бракує до повного комплекту. Остаточні результати конкурсу будуть оголошені 19 грудня 2013 року.

Перелік шкіл, що стали учасниками опубліковано на сайті Національного проекту «Відкритий світ» – www.educom.ua.

Всього на всеукраїнський конкурс «2000 шкіл» було подано 3168 заявок, з яких відповідними документами було підтверджено 2310. Значну кількість, а це 1101 заявку, надіслали сільські школи. Всіх заявників журі розділило на три категорії: зелену, жовту та червону. Загалом, до зеленої категорії увійшла 381 школа, яка власне і була визначена як переможці конкурсу, до жовтої категорії увійшло 902 школи, котрі задекларували відповідність ключовим критеріям, але не надіслали повного пакету документів. Таким школам організатори конкурсу надали можливість до 12 грудня надіслати документи,яких не вистачає.

Заявки, подані школами на конкурс, розглядало авторитетне журі, до складу якого входили представники міжнародних компаній – Microsoft, Intel, громадської організації Wikimedia та української галузевої асоціації АПІТУ. Критеріями оцінки були виконання школами умов конкурсу й документальне підтвердження поданих даних.

Нагадаємо, що 17 жовтня Нацпроект «Відкритий світ» оголосив конкурс, за результатами якого до кінця 2013 року 2000 шкіл стануть учасниками проекту та отримають сучасне навчальне обладнання і доступ до єдиного освітнього порталу. Всі інші школи України Національний проект охопить до завершення 2015 року.

Довідка: «Відкритий світ» – це проект,  в рамках якого створено єдиний навчально-інформаційний online простір для учнів, вчителів та батьків зі всієї України на освітньому порталі. Кожен учасник матиме постійний та швидкий доступ до нього.Ціль проекту – подолання освітньої нерівності і забезпечення найвищого стандарту освіти у кожному куточку України. Національний проект «Відкритий світ» співпрацює з провідними міжнародними ІТ-компаніями.

Коментарі

НІчого, ще є час - до 12 грудня подати недостаючі документи для інших 35 шкіл....

Виходить досить цікава ситуація. Хто збрехав і вказав швидкість інтернету 100Мбіт/с, той пройшов, хто вказав реальну, той ні. 100Мбіт/с це швидкість, за якої повнометражний фільм закачується за лічені хвилини. Я не впевнений, що таку швидкість можуть мати школи навіть в обласних центрах, а в анкетах таку швидкість мають у провінційних містечках. А по селах із заявлених 3-5Мбіт/с, отримують не більше 1-2Мбіт/с

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.