У Рівнераді регіонали не знали про вимогу відставки Януковича і Азарова

Депутати Партії регіонів не прийшли на позачергову сесію Рівненської міської ради, яка відбулась 2 грудня, через те, що їх не проінформували належним чином.

Нагадаємо, на позачерговій сесії міські обранці  ухвалили звернення до Верховної Ради з приводу політичної ситуації в Україні. На сесії був присутнім лише один представник від Партії регіонів Михайло Жаровський.

Депутат Рівнеради Юрій Сідлецький:

- Мене на сесію не запросили. Я чув про неї, але мене не запросили. Ми однозначно підтримуємо волю народу. Ми так само хочемо йти до Євроінтеграції і також ми визнаємо прикре неподобство про побиття цих людей. Однозначно ті, хто дали такий наказ повинні бути покарані. Ми повинні жити по закону. Наша позиція одна, але хаос ні до чого доброго не приведе. Звернення ми можемо підтримати, але тоді, коли воно буде в толерантній формі. А коли люди закликають не ходити на роботу, не вчитися – це приведе тільки до колапсу. Що за місяць-два ми будемо говорити людям? Де ми візьмемо пенсії, зарплати і все інше? Якби воно було б у гарній формі ми б його однозначно підтримали.

Заступник голови Рівненської ОДА Олексій Губанов:

- По-перше, державний службовець має дуже щільний графік і дуже важко реагувати на термінові виклики. По-друге, питання, яке розглядалося не настільки стосувалося нашої присутності. Напевно, нашу думку навряд чи цікаво було комусь почути. Але найперша причина у тому, що про позачергову сесію ми дізналися в останній момент.

Депутат Мирослав Берташ, син голови Рівненської ОДА:

- Я був у відрядженні. Я ту заяву навіть не читав.

Депутат Ольга Смолярчук:

- Я була у відрядженні у Києві і сповістила про це телефоном. Я теж не знала про позачергову сесію. Мені в телефонному режимі сповістили.

До слова, депутат Михайло Жаровський попросив написати, що під час голосування за зверненя до Верховної Ради він натиснув кнопку "утримався". Також, продемонстрував нам роздруківку голосування. Виявилося, що ще один депутат не голосував зовсім – це Станіслав Рязанов.

Варто зауважити, що він цілодобово із перших днів допомагає харчами та речами євромайданівцям. Спочатку депутат дуже здивувався від запитання, проте пригадавши як розгорталися події того дня, пояснив:

- Майданівці попросили у мене кабель. Я його вкрав у своєї дружини і завіз сто метрів кабеля хлопцям, - розповідає Станіслав Рязанов. - Думаю, поки тут всі зберуться…А коли я зайшов відключилося світло, а вони встигли проголосувати до того. Я ж майданівцям весь час допомагаю. Дав ліжка, дав матраци, подушки і все інше. Хлопцями ніхто ж не займається. Матчуку головне у мікрофон показати, що він тут все. Оце весь Матчук.

Коментарі

А если-бы знали, то проголосовали бы за отставку за отставку )))
КРАСАВЦЫ

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.