Рівненські військовослужбовці вчили дітей мужності

Військовослужбовці Рівненського гарнізону з нагоди 22-ї річниці Збройних Сил України провели уроки мужності для школярів та поклали квіти до пам’ятника загиблим під час Другої світової війни

Зокрема, до першокласників рівненської гімназії «Гармонія» в гості завітав головний старшина оперативного командування «Північ» Олександр Канавський. Спільно з вчителями навчального закладу він провів інформативно-розважальні конкурси з дітьми, вікторину та відповів на запитання малечі про українську армію.

Діти в цьому віці щирі і дуже емоційні, тому саме зараз у них можна закласти відчуття поваги до людей в одностроях і розуміння важливості захисту Вітчизни, - зазначив головний старшина оперативного командування "Північ" Олександр Канавський.

А особовий склад Рівненського зонального відділу військової служби правопорядку з нагоди свята вшанував пам'ять жертвам Другої світової війни. Армійські правоохоронці поклали вінок до пам’ятника закатованим у концтаборі людей, повідомляє майор, спеціальний кореспондент у Рівненській області Олександр Гайн.

Нехай Збройним Силам всього 22 роки, але звитяга українського воїна почала формуватися ще в ті далекі 1941-1945 роки, - підсумував начальник Рівненського зонального відділу військової служби правопорядку полковник Олександр Ковальчук. – Саме тому для нас важливо не просто відзначити свято сучасної армії, а й вшанувати пам'ять тих, хто загинув у часи Другої світової війни. 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.