У Рівному офіцерів на балу розважав учасник "Битви хорів"

З нагоди 22-ї річниці Дня Збройних Сил України у Рівненському палаці культури "Хімік" відбувся офіцерський бал, в якому взяли участь більше сотні пар офіцерів військових частин Рівненського гарнізону з дружинами.

Дрес-кодом цього вечора для чоловіків стала парадна форма з медалями, а для їх половинок - вечірні сукні та прикраси. Захід, який відбувся під загальним керівництвом тимчасово виконуючого обв’язки командувача військ оперативного командування "Північ" генерал-лейтенанта Ігоря Колесника, проведено  в рамках організації дозвілля військовослужбовців та їхніх сімей.

Привітавши підлеглих зі святом, генерал-лейтенант Ігор Колесник зазначив:

Мені приємно, що своє професійне свято ми зустрічаємо у великій військовій родині поруч зі своїми дружинами. Це відання шани традиціям офіцерського корпусу, який поруч з бойовими здобутками завжди був високоерудованим та всебічно розвиненим. Сьогодні ми своїм прикладом показуємо всім, що військовослужбовці Збройних Сил України є елітою української нації, - сказав він.

Офіцерський бал розпочався з віденського вальсу у виконанні хлопців та дівчат хореографічного колективу "Астра" місцевого Палацу культури "Хімік". Привітав з нагоди свята офіцерів та їхніх дружин і виконав пісень артист Рівненської обласної державної філармонії Микола Бобрик, який є учасником телевізійного талант-шоу "Битва хорів".

Святкова програма тривала близько трьох годин. У музичному супроводі оркестру ОК "Північ", під керівництвом військового диригента майора Анатолія Мазурка, офіцери танцювали польку, вальс та танго. Також вони спробували свої сили у виконанні інших танцювальних стилів таких, як фокстрот, полонез та самба, - повідомляє прес-центр оперативного командування "Північ".

Варто зазначити, що продовж всього часу серед офіцерів та їхніх дружин проводився конкурс на кращу танцювальну пару.

За підсумками офіцерського балу перше місце вибороли підполковник Олександр Матвійчук з дружиною Оленою, друге місце посіли підполковник Володимир Денщик і дружина Тетяна, а третє розділили майор Володимир Корпач з дружиною Оленою та майор Іван Павлюк і його дружина Надія.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.