Серед столичних "тітушок" міліціонер з Рівненщини

Як повідомляють ЗМІ вчора на Київському євромайдані затримали пяних "тітушок" з пістолетами, які виявились працівниками міліції. Як повідомив народний депутат Андрій Парубій, один міліціонерів родом з Рівненщини. Він народився в Костополі. 

- Костопільчани, хтось знає цього "героя"? "Прославте" його на все місто. Це запроданець та провокатор. Ситуація наступна: 05:00. Євромайдан, пише член Рівненського міськвиконкому від ВО "Свобода" Андрій Бортнік. -  Самооборонівці знову затримали агресивних п'яних тітушок з пістолетами. Виявились працівниками міліції. Через 102 викликали "патруль" і здали міліції. Цей землячок був в числі цієї п'ятірки. Журналісти, забезпечте цьому запроданцю безкоштовний піар.

Ключові слова: 

Коментарі

от тітушки-пєтрушкі

Підтверджується те, про що я говорив, провокації з пістолетами, в Рівному і Києві, це робота правоохоронних органів, для того, щоб залякати людей і щоб вони не йшли на протестні акції. Не вдасться панове!

А філін вже геть страх загубив ?
тож спалять х***о разом з маєтком

Кучерук допомагав

На цій неділі паном Губановим О. та п.Філіним були дійсно відібрані хлопці із Костополя, які мали раніше проблмеи із законом та на двух автобусах відправлені до м.Київ. Це доручення надійшло до них із певних представників РНБОУ. Вважаю, що п.Кучерук в Києві може упізнати їх, це не проблема. Даже по розмовному діалектові можна почути, що вони не Донбаса.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.