У Костополі на Рівненщині - революція

На Рівненщині райцентри також приєднуються до страйку. Днями більше тисячі мешканців Костополя пікетували місцеву райдержадміністрацію. 

Ключові слова: 

Коментарі

на МАЙДАНІ а вам нехер робить як тільки Батьківщину хаяти

Страйк необхідний. Він змінює моральний статус території на користь страйкуючих. Необхідно щоб своє відношення до вимог страйку проголосили усі міські, районні, сільські ради. В такому випадку думкою купленої обласної ради можна знехтувати.
Обов'язково необхідно зафіксувати вимогу страйку не тільки переобрання Президента та відставку Уряду, але й про переобрання Верховної ради.
Підкреслюю, що проти переобрання Верховної ради виступатимуть деякі продажні представники "Батьківщини" (штрейбрехери). Тому цей пункт потребує особливї уваги зі сторони "Свободи" та "Удару" щодо представників "Батьківщини".
Страйк зхищає страйкуючі регіони від спроб кулуарних домовленостей. А виконання вимог з перевиборів - є найкоротший шлях до відновлення стабільності.
Статус страйку дозволяє активно проводити дружню підтримку вимог сусідніх страйкуючих регіонів і надзвичайно посилює тиск народу на владу.

а де Кучерук з Батькивщиною

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.