Китайські ЗМІ відверто глузують з Януковича

У мережі потрапило відеоролик, який транслюється на китайських телеканалах. Журалісти зробили мультиплікаційний репортаж про приїзд Віктора Януковича в Китай. Наприкінці ролика пропонується залишити свою думку про главу української держави та її дії. Варто нагадати, що Янукович у ході візиту до Китаю не підписав жодного контракту, з тих, що планувалися. Таким чином, візит носив ознайомчий характер. У відео показано життя Януковича, якого називають царем і диктатором, який веде розкішний спосіб життя в бідній країні.

Ключові слова: 

Коментарі

Хто ці представники? озвуч мені хоть одне прізвище? правильно, а в ответ тишина.

"...ніби він сидів поруч з Путіним і все чув." "Цей же трійочник-депутат Вознюк..." А ви з ним вчились?!!! Виходячи із "світогляду" та агресії вашого коментаря вам до нього... Великі люди обговрюють великі цілі, дрібні -обгаджують інших. Тож може передивіться свою позицію. Пишете грамотно, отже, не все втрачено:))))

Всім же ясно, що у нас не президент, а мудак. І вся влада - мудацька. Якшо президент розбився в літаку в Польщі - це національний траур! А в Україні зробили б свято!

Ну якого хр...на ти Іванку Вітер вперся в цих трьох персонажів. Тобі дибілу, пишуть що суспільство змінилось, а ти що нема якогось лідера. Та не головне зараз якісь там лідери, головне що в 2015 році ПРЕДСТАВНИКИ НОВОГО СУСПІЛЬСТВА знесуть тепершню владу, яка не цінує та слухає думку СВОГО НАРОДУ.

Весело читати коменти спеціалістів по китайському візиту Януковича. Мабуть беруть приклад з брехуна Сені, який по будь-якому візиту все знає до дрібниць. Цей дебіл вже на другий день після останньоі зустрічі в Сочі почав ляпати язиком, ніби він сидів поруч з Путіним і все чув. Взагалі, вся трійка лідерів опозиціі така ж тупа, як і Янукович. Позбирали придурків на майдани і морозять. А своіх дітей суки в теплих хатах під Києвом тримають. Чого дочка Кличка з США на майдан не приіхала поночувати? А Юлькіне чмо хоч одну ніч провела у палатці? Хрен вам... Дебілки з периферіі валяються по палатках, а потім шастають як шлюхи по Украіні. А тріо кричать на весь світ: дітей повбивали! міліція трупи повивозила! Та ж ворожа міліція всіх знайшла! А ви, хто зібрав цих дітей, колись за щось можете нести відповідальність? Цей же трійочник-депутат Вознюк пробачився за брехню про вбиту дівчину на майдані?

Так нету ему нормальной замены, эти три клоуна ничего не могут нормального сделать для нас, а вот когда кто то появится адекватный и готовый сделать что то лучше тогда и будем говорить, а пока что лично я наблюдаю минимальные но позитивные изменения по сравнению с предыдущими годами.

Искуственный бардак сотворил яНукович узурпировав власть, насильно отбирая бизнес у Украинских предпринимателей и бизнесменов, открыто глумлясь над КОНСТИТУЦИОННЫМИ ПРАВАМИ ГРАЖДАН. Никто из оппозиции мне не симпатичен, но тупое безразличие регионалов вызывает возмущение. Регионалы плюнули на все моральные и этические нормы. Возможно потому что их силой удерживают в заложниках... ?

Це тобі ганьба, Міша! Жожних угод Яник не підписував. По приїзду йому порадили звернути увагу першу на ситуацію вкраїні, аніж на можливості економічних вигод. Він підписав меморандум, про жодні суми мова не йшла. так що не треба ля-ля.

Противостоянием ты называет тот искусственный бардак, что творят три клоуна за народные и забугорные деньги? Если сопоставить этикет этих трех клоунов: нездержаного фюрера, некомпетентного громилу и хитрого сеню(который к стате сколько лет был главой Верховной Рады и чего добился?) или в 2008 когда он был главной ВР УПА НЕ ГРОМИЛИ, а тогда что они выступили или дали какие то ответы?

брехливий сайт.....і автори його, Янукович підписав угоду, на 10 мільйонів доларів...а ви тільки правокаційні статті пишите, проплачені свободою, ганьба такій пресі!

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.