Харківський автопробіг везе на Євромайдан мед та буржуйки

У суботу ввечері, 7 грудня на площі Свободи в Харкові стартував європробіг "Харків- Київ". Про це повідомив ініціатор європробігу Іван Варченко, пише "Українська правда" із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

- Раніше більшість людей їздили в Київ на Євромайдан по-партизанськи, щоб доїхати. Але ми вирішили, що ми - господарі в нашій країні і в ній ще діє Конституція, яка гарантує нам право на вільне вираження громадянської позиції, свободу політичних поглядів, свободу пересування і т.д. Тому ми влаштовуємо цей євро пробіг "Харків- Київ" , щоб завтра взяти участь у Народному віче, - сказав Варченко.

За його словами, в акції візьмуть участь близько 50 автомобілів з ​​Харківської області, прикрашених прапорцями та стрічками України та ЄС - близько 30 стартували з Харкова, інші повинні приєднатися по дорозі. Передбачається, що в Полтаві до європробігу приєднаються ще кілька десятків машин.

Учасники євро пробігу везуть з собою подарунки від харків'ян київському євромайдану: теплу речі, мед, варення та інші продукти харчування, каремати, прапори, буржуйки і картину "Від Київської Русі до Бандустана, від Ярослава Мудрого до Хама".

За його словами , харківські правоохоронці гарантували , що на території Харківської області вони забезпечать порядок і безпеку учасників акції.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.