У Рівному помоляться за майбутнє України

Громадські активісти Рівного ініціюють проведення молебню за майбутнє України у неділю, 8 грудня, на Майдані Незалежності. Ініатори запросили на Євромайдан до спільної молитви представників усіх найбільших конфесій міста.

- За словами ініціатора спільної молитви Олександра Курсика, молебень на Майдані, - це не альтернатива богослужінню у храмах, тому прихожан запрошуюють до наметового містечка, після Богослужінь у церквах, тобто на 14 00. Спільно помолитися за майбутнє України вже зголосилися священики УПЦ Київського патріархату та священики Української греко-католицької церкви.

Представники УПЦ Московського патріархату, на жаль, відмовилися спільно вийти до мітингувальників і помолитися за український народ. Акція не є політичною чи агітаційною, організатори мають на меті залучитися підтримкою Вищих сил та поєднати усіх рівнян у щирій молитві. початок літургії о 14 00. майдан Незалежності.

Ключові слова: 

Коментарі

а за сумістицтвом і кореспоненд 1+1, і сам любить показувати як інші крадуть... краще б себе показав, як він землі намутив

Краще б дивитися не на скалку в чужому оці, а на колоду у своєму, провладному :))))))))

Курсик це той депутат що землю собі прихопив?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.