Нардеп від Рівненщини хоче захистити студентів

Останнім часом в соціальних мережах з’явилися повідомлення, що керівники деяких вищих навчальних закладів 154-го округу тиснуть на студентів, які беруть участь у євромайданах, і погрожують їм «проблемами при складанні сесії» або взагалі відрахуванням із закладу. Народний обранець Валентин Королюк спрямував депутатські звернення в навчальні заклади, де, як стверджують студенти, на них чиниться тиск.

«Конституцією України кожному громадянину України гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань. Також Конституція гарантує те, що громадяни мають право збиратися мирно і проводити збори, мітинги, походи і демонстрації, – йдеться в листі, – Я, як народний депутат, зобов’язаний забезпечувати захист прав та свобод громадян України, зокрема – свого мажоритарного округу».

Валентин Королюк поставив вимогу перед керівниками ВНЗ не перешкоджати законному волевиявленню студентів, не застосовувати жодних репресивних заходів до тих студентів, які беруть участь у євромайданах. Також народний обранець вимагає ознайомити студентський та педагогічний колектив закладу із наказом Міністерства освіти і науки від 4 грудня 2013 року №1694 «Питання забезпечення гарантованих Конституцією України прав». Цим наказом МОН дозволило студентам безперешкодно висловлювати свою громадянську позицію та заборонило будь-який адміністративний тиск на учасників навчального процесу.

Нагадаємо, що на початку грудня Валентин Королюк разом з іншими опозиційними народними депутатами від Рівненщини спрямував аналогічні листи ректорам РДГУ, НУВГП, Острозької академії та ін.

Народний депутат Валентин Королюк звертається до усіх студентів, які відчувають на собі тиск з боку адміністрації ВНЗ за участь у акціях на підтримку євроінтеграції України звертатись до громадських приймалень народного депутата в районах 154-го округу або за телефоном у Рівному: 0362 63 48 28. Про це повідомляє прес-служба народного депутата України Валентина Королюка

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.