Керівництво Рівного не молилось за Україну через хворобу

Вчора, 8 грудня, у Рівному відбулось Народне віче, яке скликали опозиційні політичні сили та громадські активісти на підтримку "Маршу мільйонів". Міський голова Рівного Володимир Хомко не прийшов на молебень через хворобу, ту саму причину назвала і його заступник Галина Кульчинська . 

Також на Народному віче відбулась спільна молитва рівнян та священників Української грекокатолицької церкви та Української православної церкви (Київського патріархату).

- Я зараз намагаюся на вулиці не з’являтися, бо щойно після бронхіту. На майдан минулого разу я вийшов для того, щоб заявити свою позицію, хоч і був хворим. Я про це і на мітингу сказав, що нікуди не виходжу через хворобу. Намагаюся були лише у приміщеннях, - пояснив свою відсутність на молебні за Україну Володимир Хомко.

Заступниця міського голови, а також в.о. голови міської організації партії "Батьківщина" Галина Кульчинська також захворіла. На запитання чи була вона присутня вчора на молебні на Народному віче журналіст сайту "ВСЕ" отримала таку відповідь:

- Чому вас це цікавить? Я на лікарняному, - коротко відповіла Галина Кульчинська.

Читайте також:

На рівненському Народному віче вважають що Янукович втік із країни 

Рівняни скандують: "Разом ми сила!" 

Віктор Матчук на рівненському Народному віче: "Ганьба президенту"  

У Рівному "регіоналів" закликали покаятись - пробачать все 

На рівненському Народному віче моляться за Україну 

У Рівному Народне віче підтримало Марш мільйону

Коментарі

Воспаление хитрости

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.