У Рівному "тітушки" б`ють та залякують активістів Євромайдану

 

Інформація про тиск на громадських активістів Євромайдану підтвердилась. Кілька днів тому невідомі особи побили рівненських майданівців та погрожували їхнім батькам. Сьогодні про побиття розповіли самі потерпілі.

 

 

 

Кравченко Олександр (18 років, координатор студентів рівненських ВУЗів)

- До мене додому шостого грудня приїхали дві невідомі особи спортивної статури. На той час вдома була лише моя мама, яка їх і зустріла. Невідомі не представилися, лишень зазначили: "Якщо ваш син буде збирати студентів, страйкувати, то йому буде непереливки". Зазначили також, щоб я не звертався до міліції. Після цих слів неждані гості просто пішли, - зазначив громадський активіст.

В той же вечір мама Олександра, передзвонила сину та розповіла про візит незнайомців.

- Я заспокоював її, говорив, що це лишень провокації і немає чого хвилюватися. Не є секретом, що такі дії зі сторони провокаторів є своєрідним психологічним тиском на батьків, які в свою чергу відмовляли дітей займатися громадською діяльністю. Але попри всі події, я все рівно буду підтримувати свою сторону та продовжуватиму громадську діяльність, - зазначив студентський активіст Олександр Кравченко.

Віктор Гец (17 років, студент та громадський активіст)

- Я допомагаю активістам на Майдані та веду пропагандистську діяльність серед студентської молоді. В четвер, 5 грудня близької дев’ятої вечора біля другої школи на мене зі спини напали двоє невідомих хлопців приблизного віку 16-18 років. Без ніяких роз’яснень мене почали бити по обличчю та у загальному нанесли вісім ударів. Після цього вони мене обшукали та забрали телефон, шапку та навушники. Коли невідомі забрали мої речі, вони ще раз нанесли мені удар по ребрам та порозбігалися у різні сторони: один з них направився у сторону центра, інший – до вулиці 16-го липня, - розповідає Віктор Гец.

Після цієї події Віктор пішов додому, звідти відразу передзвонили до міліції. Працівники правоохоронних органів відповіли, що незабаром до потерпілого завітає слідчий для з’ясування усіх обставин. Після цього хлопець звернувся до лікарів. На наступний день працівники міліції попросили хлопця приїхати до відділку та самому написати заяву. Також друзі потерпілого розповіли йому, що студенти коледжу, де навчається хлопець, знають хто вчинив злочин.

Відео спілкування із потерпілими активістами:

Самі ж правоохоронні органи відреагували лише після вчорашньої публікації на сайті "ВСЕ", де розповідалось про побиття студентів-активістів (це з огляду на те, що один із потерпілих зазначив у розмові із журналістом, що неодноразово звертався до міліції, - прим. автора). Ось, як коментує події прес-служба СЗГ УМВС у Рівненській області:

Отож, як завершиться розслідування у скоєні злочинів, і чи буду покарані ті, хто жорстоко познущався над активістами Майдану - читайте вже у наступних публікаціях сайту "ВСЕ".

Коментарі

Да шо ви тут всі порозписували!
я на майдані вже не перший день. і в той день коли журналістка брала інтерв"ю у хлопців тоже був і все бачив! Малий сам розпинався, що його побили через Майдан і це саме казав на камеру! І подумайте логічно, чого б він коментував у палатці майдану і чого він туди взагалі прийшов, якщо його побиття до того ж таки майдану немає ніякого відношення???

А мєнти с**и! Ви бачили у відєозаписі мєнтів, як двадцять раз маму з хлопцем перепитували, мол точно це не через євромайдан? точно? ви переконані? ну скажіть!

то ви розберіть шановна громадо для початку!!!

Олександр, це вже смішно))))) Роздули не зрозуміло, що!!!!! До людей потрібно доносити правдиву інформацію!!! Хлопець чітко розказує про ситуацію, що сталася!!! Його побили і відбоази телфон, причому тут майдан??? Для чого так брехати???? Прийди в міліцію і надай докази, як правоохоронці його грузили!!!

Проте, якби в тебе були докази, то вони б точно були в інтернті))))А сидіти за компом і придумувати, хоч щось, щоб на тебе звернули увагу) скільки тобі платять за цю брехню????

Люди правохоронни органи при мені його грузили шоб він не говорив що це через майдан!!!

тому що його гопнікі побили, а не за політичні погляди......

Що чекати від влади далі ....

Не варто боятися .... це лише початок.

Чи понесуть винні правоохоронці відповідальність?

Хто бив цих дітей ?

Недалекоглядне, подивись відео у матеріалі! Це міліція його змусила відмовитись від слів

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.