Ювілейні марки та монети до 900-річчя Клеваня не випускатимуть

Три місяці тому, чиновники області обіцяли жителям смт. Клевань випустити ювілейні монети та марки в честь відзначення 900-річчя селища. Про це неодноразово наголошували і на самому святкуванні події. Але, як говориться - обіцяного три роки ждуть, хоча у даному випадку чекати вже немає смислу, бо марки із монетами виготовляти не будуть.

19 вересня Верховна Рада України ухвалила проект постанови "Про відзначення 900-річчя з часу заснування селища Клевань Рівненської області", який вніс на розгляд народний депутат України Юрій Вознюк. 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів було рекомендовано утворити організаційний комітет з підготовки та проведення свята. Також було рекомендовано Національному банку України виготовити і ввести в обіг ювілейну монету, присвячену 900-річчю заснування селища Клевань Рівненської області, а українському державному підприємству поштового зв’язку "Укрпошта" видати серію поштових марок, присвячених 900-річчю заснування селища Клевань Рівненської області.

Для того, щоб дізнатися, коли українці зможуть користуватися ювілейною монетою та поштовою маркою, журналіст надіслала запити до відповідних структур.

Надіславши письмовий запит на ім'я Голови Національного банку України Ігоря Соркіна, була отримана відповідь із повідомлення про те, що Нацбанк України не планує випуск ювілейних монет:

Ідентичний запит був відправлений на ім'я генерального директора Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта". У відповіді на звернення УДППЗ "Укрпошта" повідомила, що здійснити випуск поштової марки вчесть відзначення ювілею смт. Клевань немає можливості:

Отож, чи буде виправдана постанова ВРУ та чи дійдуть до українців ювілейні монети із марками - можемо лише здогадуватися. Наразі нам залишається лише чекати: випуску ювілейних атрибутів або ж чергового ювілею із такими ж обіцянками.

 

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.