У Рівному закликають не проводити засідання міськвиконкому

Представники відразу трьох опозиційних сил, представники яких є в складі Рівненського виконавчого комітету підписали зверненням до інших членів виконкому не проводити засідання, яке заплановане на завтра, 10 грудня.

Члени Рівненського міськвиконкому Бортнік А.А. (ВО "Свобода"), Денисюк Р.В. (ВО "Батьківщина"), Крамарець І.М. (ВО "Батьківщина"), Муляренко О.В. (ПП "УДАР"), виконуючи рішення Рівнеради від 6 грудня 2013 року, про підтримку загальнонаціонального страйку, закликають усіх членів виконкому підтримати ініціативу громади та не проводити засідання виконавчого комітету Рівнеради, яке заплановане на 10 грудня 2013 року, - йдеться у зверненні, поширеному прес-службою Рівненської обласної організації ВО "Свобода" та Рівненської обласної організації "УДАР".

- Враховуючи ті події що зараз проходять в Києві, сьогодні кожен свідомий громадянин держави має бути на майдані в столиці. Ми ж своїми діями маємо продемонструвати підтримку активістам в Києві. а тому і міського голову та інших членів міськвиконкому підтримати всеукраїнський страйк та утриматися від засідань міського виконавчого комітету. Окремо хотів би закликати рівнян не залишатися осторонь подій в Києві та їхати до столиці, - повідомив член виконавчого комітету Олексій Муляренко.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.