На Рівненщині для третьокласників закупили підручників на 200 тисяч

Школи Рівненщини почали отримувати підручники на наступний навчальний рік. Поки  їх  надійшло понад сорок одна  тисяча.  Це нові навчальні посібники, видані за кошти держбюджету  для навчання за новими  державними стандартами.

Спочатку школи отримують підручники з  української мови, музичного мистецтва, природознавства, інформатики , французької мови , англійської мови для спеціалізованих навчальних закладів та з низки інших предметів. До кінця року очікують ще й книги для спеціальних навчальних закладів для дітей з вадами психофізичного розвитку та художню літературу серії "Шкільна бібліотека".

За словами начальника управління освіти і науки  Рівненської ОДА Григорія Таргонського , усього в область надійде понад 197 тисяч підручників для третьокласників, а це 120 відсотків від потреби.

Таким чином, наголошує головний освітянин області, рівненські третьокласники будуть повністю забезпечені безкоштовною навчальною літературою. Кожен школяр  3-го класу  отримає по 11 підручників для навчання. Решта ж учнів  Рівненщини теж не залишиться без шкільної літератури. Нині  здійснено замовлення на додрук посібників й для інших класів. Про це повідрмляє управління освіти і науки Рівненської ОДА.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.