Директора рівненського підприємства засудили за підробку документів

У Рівному два роки поспіль чоловік вводив в оману державні установи, підробляючи акти виконаних робіт. За це чоловік спершу отримував немалі прибутки, а пізніше - три роки умовно, а також втратив можливість займати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій.

- Директор одного з рівненських приватних підприємств, що спеціалізується на проведенні будівельно-ремонтних робіт (їх замовниками здебільшого були заклади освіти й культури в обласному центрі, в місті Дубно й Дубенському районі), зловживаючи службовим становищем, упродовж двох років підробляв акти виконаних робіт, вносив завідомо неправдиві відомості щодо розміру відрахувань до Пенсійного фонду України. Ці порушення в діяльності приватного підприємства були виявлені під час перевірки, - розповів старший прокурор прокуратури м.Рівне Олег Костюк.

За вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст.191 (розтрата чужого майна, вчинена повторно) та ч.1 ст.366 (службове підроблення) КК України чоловіка визнано винним, йому призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 5 років. Суд звільнив засудженого від відбування основного покарання з випробуванням, встановивши йому іспитовий строк 3 роки.

Також його позбавлено права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій.

Прокуратурою м.Рівне в інтересах Управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради та Управління капітального будівництва Рівненської обласної державної адміністрації було пред’явлено цивільні позови до громадянина. Суд зобов’язав чоловіка відшкодувати понад 40 тисяч гривень. Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Рівне.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.