Правоохоронці окупували Рівненську ОДА під час пікету опозиції

Під стіни Рівненської обласної адміністрації мітингувальники прийшли під партійними прапорами "Свобода" та "Удар" та з одним жовто-блакитним прапором. Вони вийшли на підтримку київського Євромайдану і вимагали від обласних обранців скласти свої мандати через неспроможність ухвалити правильне потиличне рішення і почути свого виборця.

 

Тим часом, поки активісти збиралися, Рівненську ОДА окупували правоохоронці.

Вони були скрізь: у коридорі, підсобному приміщенні, у приміщенні обласної ради і навіть у столовій.

Не обійшлося і без прихованої відео зйомки невідомим. Невідомий чоловік знімав за тонованими дверима з обласної адміністрації.  

Журналіст сайту "ВСЕ" звернулася до нього із запитанням для чого він знімає. Чоловік відповів, що йому так хочеться і, що це для приватної колекції. Не впізнали "колегу", коли той вийшов на вулицю із цигаркою і інші представники правоохоронних органів.

Нам відповіли, що його не знають. Тому питання, що це за чоловік  і для кого він знімає – залишається відкритим. Варто зазначити, що якби нам повідомили, що це Експертна служба, яка здійснює відео зйомку в межах покладених на них зобов’язань для здійснення правопорядку – питання б усі відпали. Також нагадаємо, що серед студентів поширюються чутки, нібито за дорученням керівництва вишів проводять відео фіксацію мітингувальників з тим, щоб потім покарати.

Під стінами ОДА зібралося близько сотні активістів, які вишли на підтримку київського Євромайдану і зокрема, з приводу подій які відбулися цієї ночі – зачистки силовиками блокпостів в урядовому кварталі.

- Ми повинні йти до переможного кінця, - зазначає активіст рівнененського Євромайдану Дмитро Козачок. – Тільки тоді ця влада зрозуміє, що їхній час пройшов і вони повинні піти звідси.

Тим часом, виступаючи перед присутніми представник від партії "УДАР" заявив, що депутати Рівненської обласної ради повинні скласти свої мандати через те, що вони зрадили свого виборця.

Коментарі

Вимоги опозиції по зміні Уряду та перевиборам Президента є шулерськими, і фактично зрадницькими, бо ведуть виборців по "кривій" дорозі в нікуди. Врешт - до розчарування в "дорослості" опозиції. Якби в Україні було однорідне суспільство, то такі вимоги мали б місце. Ще такі гасла слушні, якщо опозиція прагне організувати ЗУР - яле це не прослідковується з її дій. Натомість єдине вірне гасло "Перевибори ВР" - підтримується тільки "Ударом", і фактично замовчується та торпедується "Свободою" та "Батьківщиною". Якщо опозиція не хоче взяти владу зразу за відсутності юридично оформлених підстав, то невже вона не розуміє, що Президент та Уряд можуть здійснювати свої повноваження з самого віддаленого куточка країни, і навіть з борту літака чи пароплава, чи навіть з іншої країни? Не потрібно підбурювати народ та формувати в ньому поразкові настрої. Тиснути на владу можна роками - згадайте, скільки Ющенко не їздив до Москви. Найбільш дивно те, шо на двох київських Віче опозиція не змогла навіть висунути на затвердження Віче єдиного кандидата на мера Києва!Єдине чого може добитися теперішніми діями опозиція - це вчасно проведених президентських виборів і маси постраждалих прихільників опозиції, яких влада буде "вибивати" поодинці.

Напишіть ще номери депутатів Верховної Ради.

може він особа БПМП?

ви помітили, що немає депутата обласної ради Корилкевича?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.