У Рівному студенти їздитимуть за півціни

Рівненський міськвиконком ухвалив рішення про встановлення тарифу на одноразовий проїзд у тролейбусах для учнів та студентів у 2014 році. На відшкодування пільгового проїзду міськвиконком планує надати тролейбусникам майже мільйон гривень. 

Відповідно до рішення виконкому студенти їздитимуть в тролейбусах за 50 % від вартості квитка, тобто за 75 копійок. На відшкодування проїзду студентів міськвиконкому перерахує  у 2014 році КП "Рівнеелектроавтостранс" майже мільйон гривень з міського бюджету. Таким чином керівництво міста хоче хоч якось підтримати "бідове" тролейбусне підприємство.

Міськвиконком у липні змінив тариф на одноразовий проїзд у тролейбусі учнів і студентів на друге півріччя 2013 року. Програму компенсації пільгового проїзду студентам та учням вирішили відновити через скаладну економічну ситуацію на підприємстві.  Кондуктори продають студентам на 25 відсотків дешевші квитки.  На компенсацію проїзду студентів в другому  півріччя 2013 років виділили 400 тисяч гривень. 

Як повідомив начальник управління транспорту та зв'язку Віталій Миронюк, після отримання студентами пільг, останні стали більше їздити у тролейбусах.

Нагадаємо, що на засіданні міськвиконкому в червні підвищили вартість проїзду в тролейбусах до 1,5 гривні.  Також на "Рівнелектроавтотраснс" вперше за багато років змінили керівництво. Степан Загиней подав у відставку, а його місце посів колишній очільник КАТП-1728 Валентин Ткачук

Ключові слова: 

Коментарі

Ха, "останні стали більше їздити у тролейбусах"... А хтось з "керівників" взагалі щось там собі в голові щось планує? Це ж як грім після грози, що буде їздити за такої умови більше!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.