На Рівненщину насувається циклон Ксав'єр

У зв’язку з переміщенням циклону Ксав'єр на території Рівненщини очікується погіршення погодних умов.  Для протидії природньому лиху на базі 107-го Центру дорожнього забезпечення інженерного управління Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України, що у Дубенському гарнізоні, створено оперативну групу та загін з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

У випадку виникнення надзвичайних ситуацій природного характеру, за заявками керівників органів державної влади, місцевих державних адміністрацій ми виділимо особовий склад і техніку та зробимо усе можливе, аби ліквідувати наслідки негоди, - зазначив начальник центру полковник Олег Безруков. – Ми вже встановили робочу взаємодію з територіальними органами державної влади й місцевими державними адміністраціями щодо виконання можливих завдань з ліквідації надзвичайних ситуацій на території усієї області.

За словами начальника центру полковника Олега Безрукова, визначені сили і засоби перебувають у постійній готовності та за командою готові негайно реагувати на ситуації, що можуть виникнути.

До складу загону, входять групи зв’язку, наметового містечка та інженерного забезпечення, а також понад 10 одиниць спеціальної та дорожньо-будівельної техніки. Серед них ПЗМ–2, автокран, бульдозери, грейдери ДЗ 122, - повідомляє спеціальний кореспондент у Рівненській області, майор Олександр Гайн.

– За потреби ми готові розгорнути у Дубенському та інших районах області мобільні пункти обігріву та харчування, – зазначив заступник командира 107-го Центру дорожнього забезпечення з виховної роботи підполковник Юрій Нечитайло. – Місцева громада та жителі Рівненщини знають, що військовослужбовці Центру завжди приходять на допомогу.

Коментарі

Чому видалили коментар з проханням пояснити суть негоди?
Шо воно таке "погіршення погодних умов"? Чого чекати рівнянам? яка користь від статті?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.