Рівненський Євромайдан мирно стоятиме до перемоги

Рівненські активісти Євромайдану підтримуватимуть столичні акції протестів доки це буде необхідно. До того ж продовжують передавати у Київ для євромайданівців продукти та необхідні речі.

- Якщо говорити про Євромайдан у Рівному, то ми розуміємо, що силовики і міліція поки що нас охороняють. Незрозуміло якими будуть дії президента, але, як ми бачимо, що у Києві люди стоять на майдані, ми також підтримуємо Київ, - говорить один із організаторів Євромайдану у Рівному Віталій Примак. - У Рівному ми намагаємось підтримати Київ. Вчора від нас поїхала машина з продуктами, також ми туди відправляємо людей, разом з політичними партіями.

Говорити про якісь конкретні плани євромайданівців у Рівному активіст не може. Каже, що кожного вечора у соціальних мережах активісти публікують свої плани на наступний день.

- Що буде через тиждень я не можу говорити. Сподіваюсь, що всі заходи проходитимуть мирно. Я лише за мирну революцію. Ми стояли і стоїмо на Майдані за європейські цінності. Якщо ми порушимо право на мирні зібрання – тоді ми точно не будемо в Європі, - наголосив Віталій Примак.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.