У Рівному покажуть документальні фільми про права людини

На Рівненщині розпочинається фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA. Завтра, 11 грудня, о 16:00 у приміщенні готелю "Мир" (1-ий поверх). відбудеться презентація 10-го Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA, який на Рівненщині проводитиметься вперше за всю історію фестивалю.

До програми цьогорічного Мандрівного фестивалю увійшли фільми-переможці 10 Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA, який відбувся в Києві з 22 до 28 березня 2013 р. А також фільми-призери найвідоміших міжнародних кінофестивалів документального кіно.

Цього року правоосвітні заходи та кінопокази на фестивалі Docudays UA об’єднані спеціальною темою – "Вибір є!". Головна ідея – на прикладі героїв документальних фільмів з різних країн показати українському глядачеві, що у кожного з нас завжди є вибір: змиритися з авторитарним, диктаторським режимом чи боротися за перемогу демократії; виходити на акції протесту чи відсиджуватися вдома, поки протестують інші; вимагати від влади прозорості та відкритості у прийнятті рішень чи давати хабарі; терпіти насильство в сім'ї чи боротися з ним.

Одразу після презентації відбудеться показ фільму "Доволі! До волі…". Стрічка розповідає про події в Мінську в грудні 2010 року.

«Після того, як уряд нахабно викрав голоси виборців, десятки тисяч білорусів вийшли на вулиці з мирними протестами. З них годі всюдисущої брехні, тож демонстранти сподіваються на правду та свободу», - йдеться в анотації до фільму.

 Вхід – вільний. Про це повідомляє інформаційний відділ РОГО КВУ.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.