Керівництво Рівного виписало собі «жирну» премію

Цьогоріч урочистості до Дня місцевого самоврядування  у місті не проводили. Однак, керівництво Рівного без подарунків не залишиться. Загалом з нагоди свята чиновники виписали собі премію у розмірі 100 відсотків від окладу.

Сьогодні засідання міськвиконкому Рівного розпочалось з міні-скандалу. Представники опозиційних сил Рівненщини закликали міського голову та інших членів виконкому підтримати всеукраїнський страйк та перенести засідання Рівненського виконавчого комітету. Однак жоден член міськвиконкому, окрім самих ініціаторів, не підтримали такої пропозиції. Після цього члени виконкому Андрій Бортнік, Роман Денисюк, Ігор Крамарець та Олексій Муляренко покинули засідання виконкому.

- В країні назріла криза. Страйкують студенти та підприємства. Тож було б логічно, щоб і члени Рівненського міськвиконкому виконали це рішення та підтримали страйкарів Євромайдану. Тим більше, що жодних питань, які б  були важливими для забезпечення життєдіяльності нашого міста на цьому засіданні розглядати не планували, -  обурився в Олексій Муляренко. - Очевидно, що члени виконкому не підтримали нашого звернення через те, що на цьому засіданні, як завжди, ухвалювали рішення про призначення премій керівникам міста.

Однак, опозиціонери так і не побачили добрий вчинок міського голови Рівного Володимира Хомка, який відмовився від 50 відсоткової премії з нагоди свята. Однак, щомісячну очільник міста собі залишив.

- Обійдусь без цієї премії. Втім наполіг, щоб звичайним працівникам виконкому її залишили. У них невелика зарплата, тому премія не буде зайвою, - прокоментував своє рішення міський голова.

Тим часом заступники мера не були таким великодушними. Їм відповідно до рішення міськвиконкому цього місяця перепаде одразу дві премії. Виконком вирішив преміювати заступників міського голови Хмилецького Олексія Віталійовича, Васильчука Сергія Миколайовича, Філіна Андрія Олександровича, Кульчинську Галину Григорівну за підсумками роботи за листопад 2013 року у розмірі 50 відсотків посадового окладу.

Також до професійного свята - Дня місцевого самоврядування ці ж чиновники отримають 50 відсотків посадового окладу.

Дивіться також: Скільки заробляють керівники Рівного?

Окремо ще 100 відсотками від посадового окладу за сумлінну безперервну працю в органах місцевого самоврядування винагородять заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Рівненської міської ради Васильчуку Сергію Миколайовичу.

На жаль, жодної згадки про інших працівників виконкому журналіст в рішенні не знайшов. 

 

Коментарі

Взагалі то Хомко відмовився від премії... от тільки чомусь про це у статті ні слова

Вибачте за одруківку - "Отримали"

Все нормально!!! Отриманалу нагороду ті, хто добре працює, а не страйкує в цей день. "Куй железо, не отходя от кассы...."

А що сталось в Рівному в листопаді 2013 року, яке покращення відбулось, що Хамку із його заступникам- мільйонерам дали за результатами роботи премію. За які такі результати. Де вони?
Може попередні дописувачі коментарів можуть розказати та показати громадкості де покращення. І чому одних і тих же чиновників нагороджують по два рази загалом на 100% від посадового окладу , а а всіх інших простих працівників мерії за яких так перймається мер "в межах затвердженого фонду оплати праці на 2013 рік".
А? В місті не має проблем на які негайно треба виділити гроші?
PS. Для довідки - бюджет міста це гроші громади і правильно журналісти задали питаття меру та його затупникам.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.