Рівненські чиновинки не знають, що робити з "Водоканалом"

Під час третього засідання робочої групи, у вівторок, 10 грудня рівненські чиновинкики одностайно ухвалили рішення доручити Рівненській ОДА вивчити питання щодо можливості і умов передачі «Рівнеоблводоканалу» у консесію і при необхідності внести відповідні пропозиції на сесію обласної ради. 

Присутні на зустрічі вважають, що місто фінансово не спроможне утримувати підприємство, тому необхідно відмінити рішення обласної ради від 22 квітня 2011 року "Про передачу РОВКП ВКГ "Рівненоблводоканал" у власність територіальної громади міста Рівне".

Тим часом, на розгляд постійних комісій Рівненської обласної ради внесено питання  «Про визнання таким, що втратило чинність рішення обласної ради від 22 квітня 2011 року №276 «Про передачу РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал» у власність територіальної громади міста Рівне».  Постійна комісія з питань бюджету, фінансів та податків, у понеділок 9 грудня таке питання не підтримала. Проте, за словами Романа Василишини це не суттєво –  адже комісії мають лише дорадчий голос.

Під час засідання робочої групи, члени комісії висловили свої пропозиції,  Роман Василишин вніс на голосування наступні рекомендації: рішення облради попередніх скликань, що стосуються реорганізації РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал» зняти з контролю;рекомендувати внести на розгляд облради Звернення до Кабінету Міністрів України щодо забезпечення відшкодування різниці в тарифах на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення;рекомендувати внести на розгляд облради Звернення до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг щодо встановлення економічно обґрунтованих тарифів для населення; доручити облдержадміністрації вивчити питання щодо можливості та умов передачі підприємства у концесію та, при необхідності, внести на розгляд обласної ради.

Більшістю членів робочої групи зазначені рекомендації були підтримані.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.