Ігор Єремеєв: Уряд має піти

Застосування проти учасників Євромайдану сили – це абсолютна політична короткозорість, заявив в інтерв’ю ІА ZIK позафракційний нардеп Ігор Єремеєв, який народився на Рівненщині. Він пояснив, чому не голосував за відставку Азарова, хоча вважає, що цей уряд має піти. 

Вважаю, що уряд повинен піти у відставку. А у Верховній Раді я не голосував, оскільки думаю, якщо ми хочемо відправити уряд у відставку, то повинні бути чесні перед народом і робити не імітацію цієї відставки, а послідовні кроки, які справді приведуть до такого результату. А те, що було у вівторок – це був фарс – усі, в тому числі й опозиція знали і розуміли, що голосів для відставки немає. А відповідно, проголосувати в парламенті постанову про відставку і провалити її – це означає дати уряду карт-бланш працювати до лютого, тому що після того, як постанова провалена, до неї не можна повернутися впродовж однієї сесії.

Ми, позафракційні депутати перед голосуванням з трибуни Верховної Ради попереджали про те, що цього робити не можна, що це буде провал і що в результаті буде, по суті, легалізоване існування уряду Азарова ще на три місяці. 

Ключові слова: 

Коментарі

Ігор, ви лайно. Вам немає виправдання, ви повели себе, як справжній сцикун. Все інше - це самовиправдання

"послідовні кроки, які справді приведуть до такого результату". ВІтаю!!! Цитуєте Симоненіна?!!!
А може підете померзнете на Майдані, поки ці "послідовні кроки" будуть здійснюватися.

Якби не вистачало не 40 голосів, а 5-10, влада нервувала б по іншому, і багато побігло б щурів. Ти Ігор - зрадник України.

Тепер їх побільшає, щурів, які тікають. Гниль...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.