У Рівному створюють парламент для захисту студентів

У Рівному хочуть створити Студентський парламент - колегіальний міжвузівський орган самоврядування для кооперації зусиль студентів, для спілкування між вузами.

Основними завданнями студентського парламенту будуть: захист прав студентів, поширення інформації від громадських активістів, громадських організацій та оновлення студентського самоврядування в усіх вузах, а також підтримка тих студентів, які виходять на Євромайдан.

- Якби не було порушень під час страйку, то, можливо, не було б ініціативи створити такий орган. Студентам важко відстоювати свої права, коли відбувається тиск з боку адміністрації. Зокрема, не розгляд заяв на підтримку страйку, тиск з боку кураторів на студентів та їх батьків, блокування виходу з вузу, залякування нездачею сесії, незаплановані модулі, зрізи, щоб змусити студентів ходити на пари, - розповів координатор штабу національного спротиву серед студентів Андрій Логащук.

Організатори також планують провести круглий стіл з викладачами та студентами про оновлення студентського самоврядування та оголошення перевиборів.

Читайте також: 

Рівненські студенти не повернуться на навчання доки не виконають їхні вимоги 

Рівненські студенти РДГУ підтримали Євромайдан 

Рівненські студенти вимагають відставки міністра освіти Табачника 

У НУВГП страйкують вже 200 студентів

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.