Рівненський Євромайдан не збирається розходитись

21 день рівненського Євромайдану проходить спокійно. До наметового містечка підходять люди різного віку. Хтось бере інформаційні листівки, газети. Інші прийшли обмінятися думками зі своїми опонентами та однодумцями. Розходитись євромайданівці не збираються.

Також присутні читають список депутатів Рівненської облради, які не підтримали рішення про недовіру уряду Азарова-Януковича. А на одному із наметів розмістили перелік імен побитих "Беркутом" журналістів у Києві.

Також на Євромайдані можна записатися на поїздку у Київ. Для цього навіть зробили імпровізовану громадську приймальню одного із опозиційних рівненських нардепів.

Попри заклики деяких активістів зібрати наметове містечко Євромайдану у Рівному та їхати усім на Київ. Присутні на майдані поки не збираються цього робити.

- Ми ще не обговорювали згортання рівненського Євромайдану. Люди приходять сюди, аби поспілкуватись, отримати останню інформацію з Києва, активісти закликають підтримувати мітингувальників. Не думаю, що ми бужемо збирати намети, аби всі їхали у столицю. Бажаючі і так це роблять, - розповів керівник громадських приймалень РОО ВО "Свобода" Олександр Савчук.

Учасник Євромайдану також додав, що якщо порівнювати із кількістю бажаючих їхати у Київ із вчорашнім днем, то сьогодні ця кількість збільшилась. Люди пояснюють своє рішення тим, що незгідні із тим, що відбулось на Євромайдані цієї ночі.

Нагадаємо, вночі у Києві "Беркут" знову розпочав штурм Євромайдану. Очевидці почали говорити про велику кількість затриманих, серед яких і рівняни.

Перший Євромайдан почав збиратися у Києві через рішення уряду зупинити євроінтеграцію та незгоду людей із рішенням Віктора Януковича не підписувати угоду про асоціацію з ЄС.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.