У Рівному презентують альманах творчості юних літераторів

24 грудня з 15.00 до 17.00 у конференцзалі Рівненського Будинку  вчених відбудеться презентація щорічного альманаху творчості юних літераторів Рівненської Малої академії наук учнівської молоді "На мольбертах днів" – додатка до збірника "Тези наукових робіт". 

 До альманаху, уже сьомого за ліком, увійшли добірки з кращих поетичних, прозових та публіцистичних творів 28 юних митців слова Рівненщини – переможців та учасників ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт 2013 року, переможців попередніх років і кращих гуртківців Рівненської Малої   академії  наук   учнівської  молоді у секціях літературної творчості та журналістики. 

Серед авторів – учні та студенти з Корецького, Зарічненського, Острозького, Дубровицького, Радивилівського, Гощанського, Дубенського, Демидівського, Березнівського, Млинівського, Рівненського районів, м. Рівне, Львів, Кузнецовськ, Острог та Дубно. 

Обсяг альманаху – 280 сторінок.  Альманах адресовано, передусім, учням загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, учителям української мови та літератури й усім небайдужим до українського слова. Про це повідомляє прес-служба управління освіти і науки Рівненської ОДА.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.